نشراتنمایش همه

هفته نامه مدیریت حوادث شماره 27

شماره بیست و ششم هفته نامه مدیریت حوادث

هفته نامه مدیریت حوادث شماره بیست و پنجم

شماره بیست و چهارم هفته‌نامه مدیریت حوادث، حاوی گزارش کارکرد‌ها و فعالیت‌های وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، مقاله مرتبط به مدیریت حوادث و پیام آگاهی عامه به نشر رسید.

هفته نامه مدیریت حوادث شماره بیست و سوم

هفته نامه مدیریت حوادث شماره بیست و دوم

هفته نامه مدیریت حوادث شماره بیستم

هفته نامه مدیریت حوادث شماره بیستم

شماره نزدهم هفته‌نامه مدیریت حوادث حاوی گزارش از کارکرد‌ها و فعالیت‌های وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در یک هفته گذشته، پیام آگاهی‌عامه و مقاله مرتبط به مدیریت حوادث به نشر رسید.

په تېره یوه اونۍ کې د دې وزارت د کړنو، فعالیتونو، خبرونو، د پېښو مدیریت اړوند مقالې او د عامه پوهاوي پیغامونو درلودونکي، د پېښو مدیریت اتلسمه شمېره اونیزه خپره شوه

هفته نامه مدیریت حوادث شماره هفدهم

آگاهی

شماره شانزدهم هفته نامه مدیریت حوادث، حاوی اخبار فعالیت‌ها و کارکردهای این وزارت در یک هفته گذشته، پیام آگاهی عامه و مقاله مرتبط به مدیریت حوادث به نشر رسید.

بروشر آگاهی دهی

مجله مدیریت حوادث پس از طرح و تدوین به نشر رسید

هفته نامه مدیریت حوادث شماره پانزدهم

Pagination

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به ادامه کمک های خویش، قرار است فردا 20 قوس سال روان، برای 400 خانواده متضرر از حوادث اخیر و بی بضاعت در شهر کابل، مواد خوارکی مساعدت نمایید، بنا از . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .