اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ - ۱۲:۳۸
Background image

کنفرانس مشترک خبری با سفارت چین؛ طی سه ماه گذشته چین به ارزش 550 میلیون افغانی برای افغانستان مواد غذایی کمک کرده است

کابل_5ثور1400
وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث، صبح امروز یکشنبه، کنفرانس خبری مشترکی را با سفارت جمهوری خلق چین، پیرامون تکمیل یک محموله کمک های غذایی و تعهد دوام کمک های آن کشور در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۷
Background image

به بیجاشدگان جنگی قره باغ غزنی رسیدگی صورت گرفت

سه شنبه- ۳۱ حمل- ۱۴۰۰
۱۴۰ ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی در همکاری با ریاست صحت عامه، قومندانی امنیه، ریاست انکشاف دهات و اتاق های تجارت آن ولایت، برای خانواده که از اثر جنگ و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۵
Background image

توزیع مواد غذایی، غیر غذایی و پول نقد برای متضررین ناشی از حوادث در بامیان

۳۱ حمل_۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه (IOM)، برای ۱۸ خانواده که از اثر حوادث طبیعی خانه های شان را از دست داده بودند، مواد غذایی، غیر غذایی و پول نقد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۱:۱۶
Background image

وزیر دولت درامور رسیدگی به حوادث: هر چه عاجل 700 متریک تن گندم و برنج از کابل به غزنی انتقال و به بیجاشدگان قره باغ توزیع گردد

کابل_31حمل1400
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به منظور رسیدگی به بیجاشده گان ولسوالی قره باغ ولایت غزنی، جلسه حضوری و آنلاین را به ریاست غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت درامور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۰:۱۱
Background image

توزیع مواد خوراکی برای 3500 خانواده در نورستان

نورستان_27حمل1400
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت نورستان با استفاده از امکانات سازمان غذایی جهان(WFP) و موسسه شپول، برای 3500 خانواده بی‌بضاعت در ولسوالی های وایگل، کامدیش و برگمتال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۹:۲۰
Background image

هشدار!

زمان اعتبار : ۳۱ حمل الی ۱ ثور سال ۱۴۰۰ خورشیدی
بر اساس پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال وقوع برفباری و بارندگی همراه با سیلاب های آنی در ولایت های بدخشان، تخار،. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۹:۷
Background image

از روز بین المللی آگاهی از خطرات ماین ها و معاونت در امور ماین پاکی در کابل تجلیل به عمل آمد

غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت امروز (15 حمل) در محفلی که به مناسبت گرامیداشت از روز بین المللی آگاهی از خطرات ماین و مساعدت در امور ماین پاکی،. . .

Pagination