اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۰:۵
Background image

روند توزیع کمک های نقدی برای 310 فامیل آسیب دیده در بامیان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه VOPOFA، برای 310 خانواده که از ویروس کوید 19 (کرونا) متاثر شده بودند، بعد از سروی به هر خانواده کمک های نقدی توزیع نمود.
قابل یاد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۹:۵۳
Background image

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر برای فامیل‌های آسیب‌دیده کمک های غذایی توزیع کرد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر، برای 70 فامیل آسیب دیده بعد از سروی در حضور معاون مقام ولایت پنجشیر روسای ادارات سکتوری و رسانه ها، به هر فامیل مواد غذایی شامل (50 کیلو آرد، 14 کیلو. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۰:۴۸
Background image

تسریع روند انتقال کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین به آسیب دیده گان در الویت قرار گیرد

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جلسه ی با روسای و آمرین بخش های مربوط روی تسریع انتقال محموله ی کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین برای آسیب دیده ها در افغانستان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۵:۱۲
Background image

الحاج غلام بهاوالدین جیلانی ‌بحیث وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث معرفی گردید

(27 ثور 1399)
محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قبل از ظهر امروز طی مراسمی الحاج غلام بهاوالدین جیلانی را رسماً به عنوان وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، همزمان متصدی امور. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۲ - ۹:۲۵
Background image

روند توزیع کمک های غذایی و غیر غذایی برای آسیب دیده ها در سمنگان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت سمنگان در همکاری با سازمان غذایی جهان (WFP) و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM)، برای ۶۰۹ خانواده که از اثر بارندگی های شدید و سرازیر شدن سیلاب ها در ولسوالی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۹:۲۹
Background image

روند توزیع مواد غذایی و غیر غذایی برای آسیب دیده ها در بغلان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بغلان در همکاری با موسسات IOM ,WFP و AKAH، برای ۷۱خانواده آسیب دیده بعد از سروی به هر خانواده ۴ بوری آرد ۵۰ کیلویی، ۲۰ کیلو روغن، ۲۱ کیلو نخود، کیت آشپزخانه،. . .

جمعه ۱۳۹۹/۲/۱۹ - ۱۰:۵۶
Background image

خانواده های آسیب دیده در ولایت کاپیسا مواد غذایی و غیر غذایی دریافت کردند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت کاپیسا در همکاری با ریاست محترم هلال احمر و موسسات محترم WFP و lOM برای ۱۰۵ خانواده آسیب دیده بعد از سروی به هر خانواده ۴ بوری آرد ۵۰ کیلویی، مواد غیر غذایی. . .

جمعه ۱۳۹۹/۲/۱۹ - ۱۰:۴۲
Background image

روند سروی در ولایت سمنگان جریان دارد!

شماری زیادی از محلات که در نتیجه بارندگی و سیلاب های مدهش و مخرب آسیب دیده بود؛ توسط ریاست مبارزه با حوادث ولایت سمنگان و اعضای کمیته ولایتی مبارزه با حوادث در هماهنگی با موسسات محترم،. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۵ - ۱۱:۴۹
Background image

به آسیب دیده های اخیر در ولایت تخار مساعدت صورت گرفت.

ریاست مبارزه با حوادث ولایت تخار برای ۳۳ خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در شهر تالقان در هماهنگی با موسسه محترم اکتید و با حضور اعضای کمیته ولایت مبارزه با حوادث آن ولا پول نقد توزیع. . .

Pagination