اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۸
Background image

تدابیر لارم به منظور رسیدگی به آسیب دیده‌گان احتمالی در سالنگ‌ها اتخاذ شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جریان سفرش به ولایت پروان، به هدف اتخاذ تدابیر جهت رسیدگی به آسیب دیده‎‌گان احتمالی در سالنگ‌ها با فضل الدین عیار. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰
Background image

به آسیب دیده‌گان ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی در پروان کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، همراه با هیات دولتی شان به هدف کمک رسانی به آسیب دیده‌گان ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی عازم ولایت پروان شده با. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۹:۳۵
Background image

جلسه هماهنگی به منظور تامین منابع برای رسیدگی به حوادث اخیر تدویر یافت

جلسه هماهنگی به اساس هدایت جلالتماب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان جهت تامین منابع برای رسیدگی به حوادث اخیر در ولایت های هلمند، قندهار، زابل، ارزگان، هرات، غور، غزنی و شماری دیگر ولایات،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۸
Background image

به تعداد 700 خانواده بیجاشده در بلخ از کمک های نقدی مستفید شدند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بلخ در همکاری با موسسه IOM، برای 700 خانواده که از اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بیجا و در شهر مزار شریف جابجا شده بودند، بعد از سروی به هر خانواده مبلغ 200. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۷
Background image

تدابیر لازم برای کمک های زمستانی و حالات های اضطراری در سطح کشور اتخاذ شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث صبح امروز یکشنبه ۲۲ جدی همرای هیات دولتی شان عازم ولایت لوگر شده با الحاج محمد انورخان اسحاقزی والی ولایت لوگر، رییس. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰
Background image

تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی کشور در وزارت دولت امور رسیدگی به حوادث؛

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث شانزدهمین سالروز هفته ملی تصویب قانون اساسی کشور را با حضور نجیب آقا فهیم، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث و قانون پوه الحاج دوکتور محمد قاسم هاشمزی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۸
Background image

گفتگو روی همکاری های منطقوی برای مدیریت حوادث در افغانستان

مطیع الله صافی معین مالی واداری وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با دکتر محب الله نوری رییس جنبش همگرایی ملت های قلب آسیا روی مدیریت و کاهش خطرات حوادث در سطح ملی با توجه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۵
Background image

روی طرح جامع جهت رسیدگی به آسیب دیده‌گان کوچی ها بحث صورت گرفت

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با سید محمد حریق معاون و اعضای انجمن دفاع از کوچی‌ها روی طرح جامع جهت رسیدگی به نیازهای کوچی‌ها حین وقوع. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۵
Background image

به تعداد 100 خانوده در دایکندی از کمک های غذایی مستفید شدند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای 100 خانواده که از اثر حوادث طبیعی متضرر شده بودند، بعد از سروی در حضور سید انو رحمتی والی ولایت دایکندی کمک های غذایی توزیع نمود.
این کمک ها. . .

Pagination