همه داوطلبی ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۱:۱۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم  قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد. انتقال 3000 متریک تن گند از سیلوی ولایت بلخ به . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه تصمیم  اعطای قرار داد انتقال 1000 متریک تن گندم به ولایت بغلان

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، انتقال 1000 متریک تن گندم از سیلوی پلخمری ولایت . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۵:۴
Background image

اعلان داوطلبی انتقال 1000 متریک تن گندم به ولایت نیمروز ANDMA/ NCB / 98/S-28

قرار است وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به مقدار 1000 یک هزار متریک تن گندم را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/98/S-28 از سیلوی مرکز (کابل) به ریاست حوادث ولایت نیمروز انتقال دهد.
بناً . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۵:۲
Background image

اعلان داوطلبی انتقال 2000 متریک تن گندم به ولایت تخار ANDMA/NCB/98/S-2

قرار است وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به مقدار 2000 دو هزار متریک تن گندم را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/98/S-27 از سیلوی پلخمری به ریاست حوادث ولایت تخار انتقال دهد، بناً از تمام . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۴:۲۹
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، قرار داد انتقال 4000 متریک تن گندم را از ذخایر . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۱:۵۹ کابل
Background image

اعلان داوطلبی انتقال 2000 متریک تن گندم به ریاست حوادث ولایت تخار

قرار است وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به مقدار 2000 دو هزار متریک تن گندم را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/98/S-27 از سیلوی پلخمری به ریاست حوادث ولایت تخار انتقال دهد بناً از تمام . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۱:۳۲ Kabul
Background image

اعلان داوطلبی انتقال 1000 متریک تن گندم به ولایت نیمروز

قرار است وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به مقدار 1000 یک هزار متریک تن گندم را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/98/S-28 از سیلوی مرکزی (کابل) به ریاست حوادث ولایت نیمروز انتقال دهد. بناً . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۶ - ۸:۳۵
Background image

اعلان داوطلبی

پروژه قرار داد تدارک پرزه جات و ترمیمات وسایط نقلیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادثپروژه قرار داد تدارک پرزه جات و ترمیمات وسایط نقلیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادثپروژه قرار . . .