کمیته دایمی جلوگیری از آتش سوزی تشکیل جلسه داد

rahyab
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۲:۵۳
News

کابل_ 23 جوزا_ ۱۴۰۰
جلسه‌ی کمیته دایمی آتش سوزی در مورد تعقیب هدایت شماره 1402 مورخ 17 جوزا 1400 مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، با حضور رییس عمومی ریاست اطفایه و نماینده های اداره های شاروالی، ریاست مواد نفتی، احصایه مرکزی و شرکت بیمه افغان تحت ریاست محمد قاسم حیدری معاون انسجام امور حوادث برگزار شد.
در این جلسه روی، ابعاد مختلف آتش سوزی و معیاری سازی تانک های تیل و مسدود سازی پمپ استیشن‌های که در محلات رهایشی تدابیر وقایوی ندارند، بحث وتبادل نظر صورت گرفت.
در اخیر جلسه فیصله شد که برای تمام پمپ استیشن‌های که در مناطق رهایشی و تانک های که مطابق مقررات و رهنمود های اطفاییوی معیاری نیستند و همچنان پمپ استیشن های تدابیر توصیه شده از جانب کمته جلوگیری از آتش سوزی را رعایت نکرده اند، به اساس هدایت مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان مسدود خواهند گردید.

News

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۵:۳۰
Background image

زمان اعتبار ۱۰ الی ۱۱ اسد ۱۴۰۰

بر اساس پیش‌بینی ریاست‌هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال ریزش باران همراه با رعد و برق و سیلاب های آنی در ولایت های نورستان، کنر، لغمان، ننگرهار، خوست، پکتیا و لوگر متصور است.
بنا از. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۹:۲۶
Background image

از حاضری ریاست های ولایتی ۲۲ ولایت بصورت آنلاین نظارت صورت گرفت

کابل _ ۹ اسد_۱۴۰۰
ریاست نظارت و ارزیابی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، در همکاری با ریاست منابع بشری، به اساس میکانیزم از قبل تعین شده حاضری بابت برج سرطان و اسد روسا و کارمندان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۹:۲۳
Background image

۱میلیو‌ن‌و ۳۷۸هزارو ۲۶۰ افغانی پول نقد برای ۱۷۱خانواده بیجاشده در کندز توزیع شد

کندز _ ۹ اسد ۱۴۰۰
ریاست مبارزه با حوادث ولایت کندز در همکاری با سازمان بین‌المللی مهاجرت(IOM)، برای ۱۷۱خانواده که در اثر جنگ و ناامنی از مناطق مختلف آن ولایت بیجا و در مرکز ولایت کندز. . .