اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۷
Background image

به بیجاشدگان جنگی قره باغ غزنی رسیدگی صورت گرفت

سه شنبه- ۳۱ حمل- ۱۴۰۰
۱۴۰ ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی در همکاری با ریاست صحت عامه، قومندانی امنیه، ریاست انکشاف دهات و اتاق های تجارت آن ولایت، برای خانواده که از اثر جنگ و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۵
Background image

توزیع مواد غذایی، غیر غذایی و پول نقد برای متضررین ناشی از حوادث در بامیان

۳۱ حمل_۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه (IOM)، برای ۱۸ خانواده که از اثر حوادث طبیعی خانه های شان را از دست داده بودند، مواد غذایی، غیر غذایی و پول نقد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۱:۱۶
Background image

وزیر دولت درامور رسیدگی به حوادث: هر چه عاجل 700 متریک تن گندم و برنج از کابل به غزنی انتقال و به بیجاشدگان قره باغ توزیع گردد

کابل_31حمل1400
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به منظور رسیدگی به بیجاشده گان ولسوالی قره باغ ولایت غزنی، جلسه حضوری و آنلاین را به ریاست غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت درامور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۰:۱۱
Background image

توزیع مواد خوراکی برای 3500 خانواده در نورستان

نورستان_27حمل1400
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت نورستان با استفاده از امکانات سازمان غذایی جهان(WFP) و موسسه شپول، برای 3500 خانواده بی‌بضاعت در ولسوالی های وایگل، کامدیش و برگمتال. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۹:۲۰
Background image

هشدار!

زمان اعتبار : ۳۱ حمل الی ۱ ثور سال ۱۴۰۰ خورشیدی
بر اساس پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال وقوع برفباری و بارندگی همراه با سیلاب های آنی در ولایت های بدخشان، تخار،. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۹:۷
Background image

از روز بین المللی آگاهی از خطرات ماین ها و معاونت در امور ماین پاکی در کابل تجلیل به عمل آمد

غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت امروز (15 حمل) در محفلی که به مناسبت گرامیداشت از روز بین المللی آگاهی از خطرات ماین و مساعدت در امور ماین پاکی،. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴ - ۱۰:۱
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با بشیر احمد ته‌ینج وزیر کار و امور اجتماعی

کابل_۱۴حمل۱۴۰۰
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پس از چاشت امروز با بشیر احمد ته‌ینج وزیر کار و امور اجتماعی و معین امور اجتماعی این وزارت، در دفتر کارش دیدار و. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱/۱۴ - ۹:۵۹
Background image

#هشدار!

زمان اعتبار : 14 الی 15 حمل سال 1400 هجری شمسی
بر اساس پیش‌بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال وقوع برف وباران نسبتاً شدید همراه با رعد وبرق و سیلاب های آنی در ولایت های. . .

Pagination