28 میلیون افغانی پول نقد برای 6000 فامیل آسیب دیده در ولایت دایکندی توزیع شد

rahyab
شنبه ۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۵:۵۱
Minister334234

نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ادامه دیدار هایش با والی ها، نماینده های مردم در ولسی جرگه و مشران جرگه، بزرگان قومی، محاسن سفیدان و جوانان این بار با محمد انور رحمتی والی ولایت دایکندی در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.
این در حالیست که طی 7ماه گذشته وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، در هماهنگی سازمان غذایی جهان 28 میلیون افغانی پول نقد را برای 6000 فامیل آسیب دیده توزیع کرده است.همچنان ریاست رسیدگی به حوادث این ولایت 2300 فامیل آسیب دیده را در 6 ولسوالی زیر پوشش کمک های بشری قرار داده است.
در این دیدار والی دایکندی ضمن سپاس و قدر دانی از زحمات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در قسمت کمک رسانی به موقع برای آسیب دیده روی بسیج کمک های بیشتر و تطبیق پروژه های وقایوی صحبت نمود
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: این وزارت متعهد است تا به اسرع وقت در همه ولایات پروژه های وقایوی را تطبیق و برای آسیب دیده ها کمک رسانی نماید.

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۶:۳۸
Background image

هفتم اسد؛ روز ملی بیرق کشورگرامی باد! 

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از این روز ملی طی برنامه ی با شکوهی بزرگداشت به عمل آورد. 
نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در این مراسم گفت: بیرق نشان هویت و ارزش های. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۱:۳۱
Background image

برای ۱۰۰ خانواده آسیب دیده در ولایت خوست مواد غذایی وغیر غذایی توزیع شد.

ریاست مبارزه باحوادث ولایت خوست به منظور گرامی داشت از صدمین سالگرد استقلال کشور برای 100 خانواده که از اثر حوادث طبیعی متضرر شده اند، در حضور والی ولایت خوست و کمیته ولایتی مبارزه. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۵:۵۱
Background image

28 میلیون افغانی پول نقد برای 6000 فامیل آسیب دیده در ولایت دایکندی توزیع شد

نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ادامه دیدار هایش با والی ها، نماینده های مردم در ولسی جرگه و مشران جرگه، بزرگان قومی، محاسن سفیدان و جوانان این بار با محمد انور رحمتی. . .