28 میلیون افغانی پول نقد برای 6000 فامیل آسیب دیده در ولایت دایکندی توزیع شد

rahyab
شنبه ۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۵:۵۱
Minister334234

نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ادامه دیدار هایش با والی ها، نماینده های مردم در ولسی جرگه و مشران جرگه، بزرگان قومی، محاسن سفیدان و جوانان این بار با محمد انور رحمتی والی ولایت دایکندی در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.
این در حالیست که طی 7ماه گذشته وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، در هماهنگی سازمان غذایی جهان 28 میلیون افغانی پول نقد را برای 6000 فامیل آسیب دیده توزیع کرده است.همچنان ریاست رسیدگی به حوادث این ولایت 2300 فامیل آسیب دیده را در 6 ولسوالی زیر پوشش کمک های بشری قرار داده است.
در این دیدار والی دایکندی ضمن سپاس و قدر دانی از زحمات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در قسمت کمک رسانی به موقع برای آسیب دیده روی بسیج کمک های بیشتر و تطبیق پروژه های وقایوی صحبت نمود
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: این وزارت متعهد است تا به اسرع وقت در همه ولایات پروژه های وقایوی را تطبیق و برای آسیب دیده ها کمک رسانی نماید.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۵۴
Background image

دیدار مطیع الله صافی با عبدالطیف ابراهیمی

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با عبدالطیف ابراهیمی والی ولایت سمنگان دیدار و گفتگو کرد.
در نخست مطیع الله صافی از فعالیت ها، کارکرد ها و برنامه های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۴۳
Background image

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از دفتر های ریاست مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان دیدن نمود

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی یک سفر رسمی به هدف بررسی از کارکرد ها، فعالیت ها و برنامه های ریاست های مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان در. . .

شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۹:۶
Background image

2000 مټریک ټنه غنم د ننګرهار ولایت له زیانمن شویو سره د مرستي په موخه ولیږل شول

د ننګرهار ولایت پیښو پر وړاندي چمتووالي رئیس وویل: پیښو ته د رسیدو په چارو کي د دولت وزارت د افغانستان اسلامي جمهوریت اجرائیه ریاست لوی مقام د حکم پر بنسټ، د ننګرهار ولایت له طبیعي پیښو. . .