ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی

tamim_azimi
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۶:۳۲
1

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: امروزه کشور ما افغانستان در کنار جنگ و نابسامانی های موجود از بروز حوادث طبیعی به صورت بسیار جدی رنج برده و نظر به افزایش نفوس، نبود زیرساخت های استندرد و معیاری، پائین بودن سطح توسعه اقتصادی و اجتماعی، خطرپذیری کشور در برابر حوادث طبیعی به خصوص سیلاب، لغزش زمین، برف کوچ، خشکسالی و زلزله افزایش پیدا نموده است.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث افزود: مدیریت همه جابنه حوادث و پاسخ‌دهی به موقع نیازمند فعال نگهداشتن موثر ساختار های مدیریتی در جهت وقایه، کاهش خطر، آمادگی و رسیدگی برای متضررین حوادث است.
سپس محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی خدمات ملکی ضمن سپاس گذاری از مدیریت و رهبری سالم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی به اساس نیازمندی تشیکلاتی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به تعداد ۵۰ بست خدماتی را در تشکیل سال ۱۳۹۹ مد نظر گرفته و وعده همکاری بیشتر را به وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ارتقای تشکیل این وزارت سپرد.

2

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۵:۱۳
Background image

آغاز توزیع کمک های غذایی برای خانواده های بیجا شده اخیر در ولایت هلمند

لشکرگاه – 27 میزان 1399
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، درسفری به ولایت هلمند، همراه با محترم محمد یاسین والی ولایت هلمند، اعضای شورای ولایتی، مسولان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۳:۳۲
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با بیجا شده‌گان ولایت هلمند دیدار نمود

لشکرگاه - هلمند
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در جریان سفرش به ولایت هلمند همراه با محترم تورن جنرال محمد یاسین والی ولایت هلمند و اعضای کمیسیون دولتی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
Background image

سفر وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث به ولایت هلمند

لشکرگاه - ۲۶ میزان ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث به منظور رسیدگی به بیجا شده‌گان، بررسی وضعیت بیجا شده گان و هماهنگی بیشتر، وارد ولایت هلمند شد.
آقای. . .