ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی

tamim_azimi
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۶:۳۲
1

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: امروزه کشور ما افغانستان در کنار جنگ و نابسامانی های موجود از بروز حوادث طبیعی به صورت بسیار جدی رنج برده و نظر به افزایش نفوس، نبود زیرساخت های استندرد و معیاری، پائین بودن سطح توسعه اقتصادی و اجتماعی، خطرپذیری کشور در برابر حوادث طبیعی به خصوص سیلاب، لغزش زمین، برف کوچ، خشکسالی و زلزله افزایش پیدا نموده است.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث افزود: مدیریت همه جابنه حوادث و پاسخ‌دهی به موقع نیازمند فعال نگهداشتن موثر ساختار های مدیریتی در جهت وقایه، کاهش خطر، آمادگی و رسیدگی برای متضررین حوادث است.
سپس محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی خدمات ملکی ضمن سپاس گذاری از مدیریت و رهبری سالم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی به اساس نیازمندی تشیکلاتی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به تعداد ۵۰ بست خدماتی را در تشکیل سال ۱۳۹۹ مد نظر گرفته و وعده همکاری بیشتر را به وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ارتقای تشکیل این وزارت سپرد.

2

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۱
Background image

۶۰ خانواده بیجا شده در ولایت سر پل، مواد غیر غذایی دریافت کردند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت سر پل، در همکاری با ریاست امور مهاجرین و موسسه حمایه اطفال، برای ۶۰ خانواده که از اثر جنگهای اخیر از ولسوالی های ولایت سر پل، جوزجان و فاریاب بیجا و در مرکز. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۵۲
Background image

مبلغ ۲۹۷۰۰۰۰ افغانی پول نقد، مواد غذایی و غیر غذایی برای بیجا شدگان تخار توزیع شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت تخار در همکاری با موسسات اکتید، داکار و سازمان غذایی جهان، روند توزیع پول نقد، مواد غذایی و غیر غذایی را برای ۴۲۲ خانواده که از اثر جنگ های اخیر از ولسوالی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۹:۵۰
Background image

برای ۲۵۹ فامیل آسیب دیده سیلاب های اخیر در پروان مواد غذایی توزیع گردید

پنجشنبه مورخ ۳ میزان ۱۳۹۹
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت پروان در همکاری با موسسه رفاه اسلامی (Islamic Relief)، برای ۲۵۹ خانواده آسیب دیده ناشی از سرازیر شدن سیلاب‌ های اخیر اعضای. . .