جلسه کمیته ولایتی مبارزه با حوادث به ریاست وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در ولایت کندز برگزار شد

rahyab
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۹:۵۵
12

در این جلسه والی، معاون والی و رییس کمیسیون ولایتی مبارزه با حوادث، رییس و اعضای شورای ولایتی، رییسان ادارات عضو کمیسیون مبارزه با حوادث و فعالان جامعه مدنی اشتراک داشتند.
در آغاز عبدالستار میرزکوال والی کندز مشکلات باشندگان این ولایت از رهگذر حوادث را بیان نموده و سپس خواست‌های اداره‌ محلی این ولایت را با وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در میان گذاشت.
سپس معاون والی، رییس معارف، رییس اداره‌ سره‌میاشت و رییس زراعت ولایت کندز پیرامون چگونگی مدیریت حوادث دیدگاه های شان را بیان داشته و پیشنهادات شان را پیشکش نمودند.
افزایش تشکیل اداری ریاست مبارزه با حوادث کندز، افزایش بودجه، تجهیزات لازم برای ریاست حوادث، ساخت تعمیر اداری، ساخت گدام، پاک‌کاری نهر نقی و تقدیر از کارکرد رییس و کارمندان ریاست مبارزه با حوادث کندز از سوی رهبری وزارت از خواست های مسوولان اداره محلی کندز بودند.
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث پس از استماع چالش ها، پیشنهادات و راه حل‌ها، در پایان جلسه هدایت های لازم را صادر نموده تاکید کردند که به هر یک از پیشنهادات اعضای کمیسیون ولایتی مبارزه با حوادث رسیدگی شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۲:۳۷
Background image

توزیع مبلغ ۳صدو ۱۷هزارو ۲صد افغانی پول نقد در جوزجان

جوزجان_ ۷ دلو_‌ ۱۳۹۹
ریاست مبارزه با حوادث ولایت جوزجان در همکاری با دفتر اکتید، مبلغ ۳صدو ۱۷ هزار و ۲صد افغانی پول نقد را برای ۱۳ خانواده که در اثر سیلاب های خیر در مرکز این ولایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۸:۰
Background image

دیدار با رئیس سازمان غذایی جهان(WFP) در افغانستان

کابل - ۶ جدی ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهان در افغانستان، دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۷:۵۵
Background image

دیدار با رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان

کابل - ۶ دلو ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیده‌گی به حوادث در دفتر کارش با عزم‌الدین میرزایی رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .