جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

rahyab
شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
333

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، رفیع‌الله پول معاون نظارت و ارزیابی اداره امور ریاست ج.ا.ا، معاون اداره عملیاتی ریاست ج.ا.ا، رییس انسجام و هماهنگی تطهیر ماین، آمر تدارکات، نماینده‌گان شرکت‌های ماین روبی و آمر اطلاعات و ارتباط عامه برگزار شد.
در این جلسه، روی چگونگی تعقیب و اجرای هدایات جلالتماب محمد اشرف غنی، رییس جمهوری، در رابطه به سروی، ماین پاکی ساحات ملوث با ماین و مهمات منفجر ناشده، انتقال مواد غذایی برای متضررین ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار صحبت گردید.
در اخیر معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث روی کار تخنیکی، نظارت و پاک‌سازی عاجل ساحات ملوث با ماین و مهمات منفجر ناشده تاکید نموده، در زمینه هدایات لازم را به مسوولین سپرد.

News

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ - ۱۲:۳۸
Background image

کنفرانس مشترک خبری با سفارت چین؛ طی سه ماه گذشته چین به ارزش 550 میلیون افغانی برای افغانستان مواد غذایی کمک کرده است

کابل_5ثور1400
وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث، صبح امروز یکشنبه، کنفرانس خبری مشترکی را با سفارت جمهوری خلق چین، پیرامون تکمیل یک محموله کمک های غذایی و تعهد دوام کمک های آن کشور در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .