به ۳۰۸ خانواده متضرر حادثه لغزش زمین در ولسوالی یاوان بدخشان رسیدگی صورت گرفت

rahyab
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۳ - ۱۲:۴۰
تصویر خبر

بدخشان _ ۲۱ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بدخشان در همکاری، هماهنکی و حمایت مالی مؤسسات کمک رسان، برای ۳۰۸ خانواده که از اثر حادثه لغزش زمین در قریه‌جات نوآباد، مرچ شکلک و مرچ مرکزی، خانه های خویش را ترک نموده و در فضای باز منتقل گردیده بودند، سرپناه و کمک های عاجل توزیع کرد. 
در این پروسه خانواده های متذکره از سوی ریاست حوادث آن ولایت در همکاری با مؤسسه ناروی، کنسرن و اداره ولسوالی از ساحه تحت خطر به ساحه امن منتقل گردیدند. 
همچنان از جانب ریاست حوادث آن ولایت به تعداد ۱۰۰ پایه خیمه و از جانب مؤسسه کنسرن نیز ۱۰۰ پایه خیمه و ۱۰۰ بسته لوازم آشپز خانه توزیع شد. 
در عین حال تیم های سیار صحی مؤسسه IOM عملا در ساحه اعزام شده و فعالیت دارند و همچنان مؤسسه میشن ایست برای ۳۵ خانواده متضرر خیمه، برای ۳۰ خانواده لوازم آشپز خانه و برای ۱۵۰ خانواده لوازم بهداشتی توزیع کرد. 
هچمان از جانب وزارت محترم دفاع ا.ا.ا مبلغ یک میلیون افغانی و مبلغ دو میلیون از مساعدت های جمهوری خلق چین از سوی ریاست حوادث و مقام ولایت بدخشان جهت رسیدگی به متضررین آن حادثه به ولسوال یاوان تسلیم داده شد.
تصویر خبرتصویر خبر
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۲:۲
Background image

توزیع مواد خوراکی برای ۳۵۰ خانواده مستحق در بامیان 

بامیان _ ۲۹ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بامیان با حمایت مالی مؤسسه مسلم هندز، ۳۵۰ خانواده مستحق در ولسوالی سیغان آن ولایت را تحت پوشش مساعدت های غذایی قرار داد. 
در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۳:۲۵
Background image

توزیع قسط اول مساعدت نقدی برای ۵۱ خانواده متضرر در زابل

زابل _ ۲۸ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت زابل تحت حمایت مالی مؤسسه DRC برای ۵۰ خانواده متضرر در ولسوالی شاجوی آن ولایت که منازل شان از اثر حوادث طبیعی تحریب گردیده بود،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۳:۱۹
Background image

توزیع پول نقد برای ۲۸ خانواده خانواده متضرر در غزنی 

غزنی _ ۲۷ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی با حمایت مالی مؤسسه DRC، برای ۲۸ خانواده متضرر که منازل شان از اثر سیلاب های اخیر به طور کلی و قسمی تخریب گردیده بود، پول. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به ادامه کمک های خویش، قرار است فردا 20 قوس سال روان، برای 400 خانواده متضرر از حوادث اخیر و بی بضاعت در شهر کابل، مواد خوارکی مساعدت نمایید، بنا از . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .