اعلان کاریابی، بست سوم آمریت NDMIS

rahyab
شنبه ۱۴۰۲/۵/۷ - ۱۴:۸
vacancy

Publish Date

Closing Date

به منظور تطبیق اهداف امارت اسلامی افغانستان در عرصه ایجاد اداره سالم و سپردن کار به اهل آن به تعداد (1) بست کمبود رتبه سوم تحت عنوان آمریت   (NDMIS) در چوکات ریاست مرکز عملیات اضطرار وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، از طریق رقابت آزاد به اعلان کاریابی سپرده می شود:

بست:           سوم
عنوان بست:  آمریت NDMIS
بخش مربوط: ریاست مرکز عملیات اضطرار

شرایط استخدام:

  درجه تحصیل: داشتن سند تحصیلی حد اقل لیسانس در رشته  های ( کمپیوتر ساینس، مدیریت اطلاعات، مدیریت دیتابیس، برنامه های کمپیوتری، سیستم های معلوماتی،  برنامه نویسی،  انجنیری نرم افزار، مدیریت حوادث) از موسسات تحصیلی ملی و بین المللی داخل ویا خارج از کشور، به درجات بالاتر در رشته فوق الذکر ارجحیت داده می شود.
تجارب کاری : حد اقل دو سال تجربه کاری مرتبط به وظیفه از موسسات ملی و بین المللی داخل ویا خارج از کشور.
مهارت ها     : تسلط به زبان های رسمی کشور (دری و پشتو) و آشنایی ( تحریر  و تکلم) با زبان انگلیسی.
                  :  مهارت های کمپیوتری در برنامه های مرتبط به وظیفه. 
فورم های در خواستی و لایحه وظایف بست  اعلان شده از تاریخ نشر اعلان  الی مدت ده روز کاری از طریق آمریت استخدام ریاست منابع بشری  وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث واقع  برج شهر آرا سرک ملالی زیژنتون و یا از طریق ویب سایت این اداره دریافت نمایید.

نوت:  ضم نمودن اسناد تجارب کاری ، خلص سوانح، فوتوکاپی تذکره، و کاپی اسناد تحصیلی با فورم درخواستی شرط حتمی میباشد، بعد از ختم اعلان فورم درخواستی توزیع ویا پذیرفته نمی شود.

رهنمود بست های سوم الی پنجم خدمات ملکی
فورم کاریابی
لایحه وظایف مدیریت ارزیابی خسارات

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به ادامه کمک های خویش، قرار است فردا 20 قوس سال روان، برای 400 خانواده متضرر از حوادث اخیر و بی بضاعت در شهر کابل، مواد خوارکی مساعدت نمایید، بنا از . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .