از روز جهانی کاهش خطرات حوادث طی محفل در ولایت جوزجان تجلیل و گرامی داشت به عمل آمد

rahyab
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۱۳:۶
3

نخست انجنیر عزیزالرحمن"ایماق" رئیس ریاست مبارزه با حوادث پیام وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث به خوانش گرفته روی چالش‌ها و مشکلات ناشی از حوادث صحبت کرد.
از ۱۳ اکتوبر مصادف به ۲۲ میزان روز جهانی کاهش خطرات حوادث با حضور داشت سرپرست مقام ولایت جوزجان، رئیس و اعضای شورای ولایتی، روسای دوایر دولتی و خصوصی، بزرگان اقوام، زنان و جوانان، در ولایت جوزجان تجلیل گردید.
عبدالقادر "مالیه" معاون و سرپرست مقام ولایت جوزجان ضمن صحبت‌های رهنمودی در مورد خطرات احتمالی حوادث صحبت کاهش و جلوگیری از خطرات احتمالی حوادث و رسیدگی به افراد آسیب‌پذیر ناشی از حوادث را مکلفیت های حکومت عنوان کرد.
سرپرست ولایت جوزجان ضمن قدر دانی از کارکردهای ریاست حوادث به ریاست های مربوطه هدایت سپرد که در برابر هرگونه خطرات و حوادث طبیعی تدابیر لازم را اتخاذ و به آسیب دیده‌گان‌ بلموقع کمک صورت گیرد.
در ادامه سخنرانان روی کاهش خطرات حوادث جهت جلوگیری از خطرات احتمالی حوادث طبیعی و رسیدگی به افراد آسیب پذیر حوادث‌ها صحبت نموده از وزارت مبارزه با حوادث خواستار بودجه در قسمت پروژه های وقایوی در جوزجان گردیدند.
 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از سوی رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، روسا و اعضای شورای ولایتی کشور تقدیر شد

کابل - ۵ عقرب ۱۳۹۹
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، از سوی الحاج عطا محمد حق بیان رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، خالق داد اکبری و امان الله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۸:۴۵
Background image

تدویر ورکشاپ جهت تجدید پلان مدیریت حوادث بامیان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در هماهنگی با دفتر محترم آقا خان برای اسکان ورکشاپ دو روزه‌ی را به منظور تجدید پلان مدیریت حوادث برگزار نمود.
این ورکشاپ با حضور معاون مقام ولایت و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۲:۲۰
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

کابل - ۶ عقرب ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز در دفتر کارش با آقای شادمان حاجی بیکوف رئيس اجرائی دفتر آقاخان برای اسکان (AKAH)دیدار و گفتگو نمود.
در. . .