آماده‌گی‌های لازم به‌خاطر رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو در اولویت قرار گیرد.

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۳:۳۴
M11

معین مالی و ادرای و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با روساء و آمرین این وزارت در جلسه تطبیق پلان زمستانی، روی آماده‌گی های لازم برای رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو تاکید ورزید.
این جلسه با حضور روسای و آمرین پلان و پالیسی، مالی و اداری، مرکز حالات اضطرار، دفتر مقام و اطلاعات و ارتباط عامه تحت ریاست مطیع الله صافی معین مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث برگزار شد.
معین مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با اشاره به بارنده‌گی ها در سطح کشور و احتمال حوادث طبیعی به مسوولان مربوط هدایت داد تا آماده‌گی لازم را برای تطبیق فعالیت های پلان شده برای رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو روی دست داشته باشند.
در این جلسه روسای پلان و پالیسی، مرکز عملیات حالات اضطرار، مالی و اداری و تدارکات روی آماده‌گی ها و هماهنگی با ریاست های مبارزه با حوادث ولایات معلومات دادند.
M22

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۰:۵
Background image

روند توزیع کمک های نقدی برای 310 فامیل آسیب دیده در بامیان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه VOPOFA، برای 310 خانواده که از ویروس کوید 19 (کرونا) متاثر شده بودند، بعد از سروی به هر خانواده کمک های نقدی توزیع نمود.
قابل یاد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۹:۵۳
Background image

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر برای فامیل‌های آسیب‌دیده کمک های غذایی توزیع کرد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر، برای 70 فامیل آسیب دیده بعد از سروی در حضور معاون مقام ولایت پنجشیر روسای ادارات سکتوری و رسانه ها، به هر فامیل مواد غذایی شامل (50 کیلو آرد، 14 کیلو. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۰:۴۸
Background image

تسریع روند انتقال کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین به آسیب دیده گان در الویت قرار گیرد

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جلسه ی با روسای و آمرین بخش های مربوط روی تسریع انتقال محموله ی کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین برای آسیب دیده ها در افغانستان. . .