آماده‌گی‌های لازم به‌خاطر رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو در اولویت قرار گیرد.

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۳:۳۴
M11

معین مالی و ادرای و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با روساء و آمرین این وزارت در جلسه تطبیق پلان زمستانی، روی آماده‌گی های لازم برای رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو تاکید ورزید.
این جلسه با حضور روسای و آمرین پلان و پالیسی، مالی و اداری، مرکز حالات اضطرار، دفتر مقام و اطلاعات و ارتباط عامه تحت ریاست مطیع الله صافی معین مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث برگزار شد.
معین مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با اشاره به بارنده‌گی ها در سطح کشور و احتمال حوادث طبیعی به مسوولان مربوط هدایت داد تا آماده‌گی لازم را برای تطبیق فعالیت های پلان شده برای رسیدگی به حوادث احتمالی در زمستان پیش‌رو روی دست داشته باشند.
در این جلسه روسای پلان و پالیسی، مرکز عملیات حالات اضطرار، مالی و اداری و تدارکات روی آماده‌گی ها و هماهنگی با ریاست های مبارزه با حوادث ولایات معلومات دادند.
M22

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۴:۵۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از شاهراه سالنگ دیدن نمود

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به هدف بررسی وضعیت شاهراه سالنگ همراه با رییس مبارزه با حوادث ولایت پروان عازم ولسوالی سالنگ شده با رییس عمومی حفظ و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۴:۲۸
Background image

به آسیب دیده گان ناشی از انفجار موتر بم در ولسوالی بگرام کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، همراه با هیات دولتی شان به هدف کمک رسانی به آسیب دیده گان انفجار موتر بم روز گذشته در ولسوالی بگرام عازم ولایت پروان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۹:۴۶
Background image

موسسات ملی و بین المللی حمایت شان را از رسیدگی به حوادث احتمالی در فصل سرما ابراز نمودند.

جلسه گروپ کاری موسسات (NGOs) امروز سه‌شنبه (19 قوس) با حضور نماینده‌‌های موسسات ملی و بین المللی تحت ریاست محمد قاسم حیدری معین پالیسی و انسجام وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در. . .