سفر رئیس عمومی مالی و اداری به کنر؛ نزدیک به ۷۰۰ خانواده بیجاشده ناشی از جنگ مواد غذایی و غیر غذایی دریافت کردند

rahyab
شنبه ۱۴۰۰/۴/۲۶ - ۹:۱۹
News

اسعد آباد_۲۴سرطان۱۴۰۰
شیر احمد فیضی، رئیس عمومی مالی و اداری وزارت در سفرش به ولایت کنر، همراه با محمد سعید والی آن ولایت روند توزیع مواد غذایی و غیر غذایی را برای نزدیک به ۶۹۲ خانواده بیجاشده ناشی از جنگ های اخیر آغاز کرد.
در برنامه توزیع این کمک های، عبدالوارث کریمی رئیس آمادگی مبارزه با حوادث کنر، در مورد مدیریت حوادث و رسیدگی برای بیجاشدگان ناشی از جنگ صحبت نمود.
سپس رئیس عمومی مالی و اداری وزارت، در کنار اینکه پیام رهبری حکومت و وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث را برای مردم ولایت کنر انتقال داده، گفت که هدایت رهبری حکومت این است که برای تمام بیجاشدگان در تمام ولایت ها به صورت یکسان رسیدگی صورت‌گیرد. وی در مورد مدیریت حوادث در سطح آن ولایت صحبت کرده و بیان کرد که ما با امکانات به ولایت کنر آمده ایم و امروز نیز نزدیک به ۷۰۰ خانواده متضرر را از امکانات ریاست مبارزه با حوادث و با همکاری دفتر یونیسف تحت پوشش کمک های غذایی و غیر غذایی قرار می‌دهیم.
در ادامه، والی کنر، در کنار سپاس گذاری از حمایت رهبری حکومت جمهوری اسلامی افغانستان روی وضعیت آسیب دیدگان صحبت کرده و گفته که در ولایت کنر انواع حوادث رخداده است و به مردم این ولایت آسیب رسیده است که خوشبختانه از طریق کمیته های ولایتی برای شان رسیدگی صورت‌گرفته است.
وی همچنان روی هماهنگی بیشتر ریاست آمادگی مبارزه با حوادث با سازمان های همکار در امور بشر دوستانه تاکید نموده و بیان داشته که باید تمام این سازمان ها کمک های خود را از طریق آن ریاست انجام دهند.

News

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۵:۳۰
Background image

زمان اعتبار ۱۰ الی ۱۱ اسد ۱۴۰۰

بر اساس پیش‌بینی ریاست‌هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال ریزش باران همراه با رعد و برق و سیلاب های آنی در ولایت های نورستان، کنر، لغمان، ننگرهار، خوست، پکتیا و لوگر متصور است.
بنا از. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۹:۲۶
Background image

از حاضری ریاست های ولایتی ۲۲ ولایت بصورت آنلاین نظارت صورت گرفت

کابل _ ۹ اسد_۱۴۰۰
ریاست نظارت و ارزیابی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، در همکاری با ریاست منابع بشری، به اساس میکانیزم از قبل تعین شده حاضری بابت برج سرطان و اسد روسا و کارمندان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۹:۲۳
Background image

۱میلیو‌ن‌و ۳۷۸هزارو ۲۶۰ افغانی پول نقد برای ۱۷۱خانواده بیجاشده در کندز توزیع شد

کندز _ ۹ اسد ۱۴۰۰
ریاست مبارزه با حوادث ولایت کندز در همکاری با سازمان بین‌المللی مهاجرت(IOM)، برای ۱۷۱خانواده که در اثر جنگ و ناامنی از مناطق مختلف آن ولایت بیجا و در مرکز ولایت کندز. . .