توزیع مواد خوراکی برای 3500 خانواده در نورستان

tamim_azimi
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۲۰:۱۱
News

نورستان_27حمل1400
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت نورستان با استفاده از امکانات سازمان غذایی جهان(WFP) و موسسه شپول، برای 3500 خانواده بی‌بضاعت در ولسوالی های وایگل، کامدیش و برگمتال آن ولایت، بسته های مواد غذایی توزیع نمود.
این بسته ها، که شامل شش قلم مواد( آرد، روغن، دال نخود، نمک،آرد مخصوص برای والدین و چاکیلت برای اطفال) می‌گردید، برای 1500 خانواده در ولسوالی وایگل، 1000 خانواده در ولسوالی کامدیش و 1000 خانواده دیگر در ولسوای برگمتال آن ولایت توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ - ۱۲:۳۸
Background image

کنفرانس مشترک خبری با سفارت چین؛ طی سه ماه گذشته چین به ارزش 550 میلیون افغانی برای افغانستان مواد غذایی کمک کرده است

کابل_5ثور1400
وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث، صبح امروز یکشنبه، کنفرانس خبری مشترکی را با سفارت جمهوری خلق چین، پیرامون تکمیل یک محموله کمک های غذایی و تعهد دوام کمک های آن کشور در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .