پیام همدردی و غم‌شریکی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث برای خانواده شهداء و مجروحین ماین پاکی بغلان

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۰:۵۷
Logo

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که شب گذشته افراد مسلح ناشناس 26 تن از کارمندان ماین پاکی موسسه هلوترست را در منطقه شیخ‌جلال ولایت بغلان شهید و مجروح کرده اند.
بدین‌وسیله، برای خانواده‌ها و بازماندگان این حادثه دلخراش و ناگوار ابراز غم‌شریکی و هم‌دردی می‌کنیم و از خداوند ج به شهدا بهشت‌برین و به زخمی‌ها شفای عاجل می‌طلبم.
درکنار این، رهبری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از تمام طرف‌ها تقاضا می‌نماید تا از آسیب رساندن به ماین روبان و تیم های کمک‌کننده بشری، که حافظ جان افراد ملکی اند، خود داری نمایند.
در اخیر یکبار دیگر به شهدا‌ی این حادثه المناک، جنت الفردوس و به خانواده ‌ها، دوستان و متعلقین آنها از بارگاه ایزد منان صبر جمیل استدعا می نمایم.
غلام بهاوالدین جیلانی
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۶:۴
Background image

دیدادر با رئیس مرکز برف کوچ های مونتانای ایالات متحده آمریکا

کابل_ ۲۳ جوزا ۱۴۰۰
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، با داک چوبات رئیس مرکز برف کوچ ها مونتانای، ایالات متحده آمریکا، شادمان حاجی بیگوف رئیس اجرائیه دفتر آغاخان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۳:۱۹
Background image

توزیع مواد غذایی برای ۹۲ خانواده آسیب دیده در فاریاب

فاریاب _ ۲۳ جوزا_ ۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت فاریاب، برای ۹۲ خانواده که از اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی(جنگ) متضرر شده بودند بعد از سروی مواد غذایی شامل؛ گندم، برنج، دال. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۲:۵۳
Background image

کمیته دایمی جلوگیری از آتش سوزی تشکیل جلسه داد

کابل_ 23 جوزا_ ۱۴۰۰
جلسه‌ی کمیته دایمی آتش سوزی در مورد تعقیب هدایت شماره 1402 مورخ 17 جوزا 1400 مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، با حضور رییس عمومی ریاست اطفایه و نماینده های. . .