معاون سفیر فدراسیون روسیه مقیم افغانستان: روسیه آماده هرنوع همکاری با افغانستان است

rahyab
شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۲۰:۲۸
News

کابل- 29 عقرب 1400 / 14 ربیع‌الثانی 1443
محترم غلام غوث ناصری معین و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، صبح امروز با انتون لاوروف معاون سفیر فدراسیون روسیه مقیم افغانستان، دیدار و روی تعهدات آن کشور در عرصه کمک های بشری به افغانستان صحبت نمودند.
ابتدا آقای ناصری از کمک های سخاوت مندانه فدراسیون روسیه به افغانستان تشکری کرده و نقش آن کشور را در باسازی افغانستان ارزنده خواند.
سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در رابطه به وضعیت بشری در افغانستان صحبت کرده افزود که حوادث طبیعی، خشکسالی های اخیر و زمستان پیش‌رو میزان آسیب‌پذیری مردم را بیشتر ساخته است.
سپس انتون لاوروف معان سفیر فدراسیون روسیه مقیم افغانستان، از دعوت وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش، تشکری کرده و از کمک 108  تن مواد غذایی و غیر غذایی و ادامه کمک‌های بشردوستانه و توسعوی یاد آوری کرد.
در اخیر دو طرف روی دوستی و همکاری های دوامدار دو کشور دوست صحبت نموده، بر همکاری های دوامدار دو کشور تاکید کردند.

News

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۲:۳۱
Background image

دیدار با رئیس دفتر ماین پاکی هیلوترست

کابل - 12 قوس 1400 / 26 ربیع‌الثانی 1443
محترم غلام غوث ناصری، معین و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، با رئیس و کارمندان دفتر هیلوترست در حضور قاری نورالدین رستم‌خیل رئیس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۱:۲
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رییس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

محترم غلام غوث ناصری، معین و سرپرست‌ وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با محترم شادمان حاجی بیگ‌اوفف، رییس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان در دفتر کاری شان دیدار کرد.
در این دیدار، دو. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۳:۱۹
Background image

محموله دوم ۱۰۸ تن کمک‌های بشردوستانه فدراتیف روسیه به کابل رسید

کابل - 11 قوس 1400 / 25 ربیع‌الثانی 1443
جمهوری فدراتیف روسیه صبح امروز، ۳۶ تن مواد خوراکی از جمله 108 تن کمک‌های تعهد شده آن کشور را از طریق میدان هوایی بین المللی کابل به افغانستان. . .