مشاور تخنیکی مقام و دو تن از رییسان‌ مرکزی وزارت معرفی و به کار آغاز کردند

rahyab
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲ - ۸:۱۳
News

کابل_۲قوس۱۴۰۰
بر اساس حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان، مشاور تخنیکی مقام و دو تن رییسان مرکزی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث امروز معرفی و به کار خود آغاز کردند. مبنی بر این حکم، انجنیر احمد حارث ناصری، بحیث مشاور تخنیکی مقام وزارت، محمد سالم امینی بحیث رییس اطلاعات و ارتباط عامه، انجنیر ابرار احمد استانکزی بحیث رییس مالی و اداری و همچنان احمد فهیم امین بحیث آمر هماهنگی امور ولایات تعین‌ گردیده اند.
در برنامه معرفی این رییسان، انجنیر نصیر احمد امین رییس عمومی مالی و اداری وزارت تغیر و تبدیل را یک اصل حکومتداری عنوان نموده و برای آنان در امور محوله آروزوی موفقیت نمود.
هم‌چنان رییسان تازه تقرر یافته از تعهد شان نسبت به وطن و وظایف سپرده شده برای شان سخن‌گفته و بیان کردند که برای بهبود روند کاری در ادارات مربوطه شان تلاش می‌کنند.

News2

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۲:۳۱
Background image

دیدار با رئیس دفتر ماین پاکی هیلوترست

کابل - 12 قوس 1400 / 26 ربیع‌الثانی 1443
محترم غلام غوث ناصری، معین و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، با رئیس و کارمندان دفتر هیلوترست در حضور قاری نورالدین رستم‌خیل رئیس. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۱:۲
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رییس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

محترم غلام غوث ناصری، معین و سرپرست‌ وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با محترم شادمان حاجی بیگ‌اوفف، رییس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان در دفتر کاری شان دیدار کرد.
در این دیدار، دو. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۳:۱۹
Background image

محموله دوم ۱۰۸ تن کمک‌های بشردوستانه فدراتیف روسیه به کابل رسید

کابل - 11 قوس 1400 / 25 ربیع‌الثانی 1443
جمهوری فدراتیف روسیه صبح امروز، ۳۶ تن مواد خوراکی از جمله 108 تن کمک‌های تعهد شده آن کشور را از طریق میدان هوایی بین المللی کابل به افغانستان. . .