محموله دوم ۱۰۸ تن کمک‌های بشردوستانه فدراتیف روسیه به کابل رسید

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۱۳:۱۹
News

کابل - 11 قوس 1400 / 25 ربیع‌الثانی 1443
جمهوری فدراتیف روسیه صبح امروز، ۳۶ تن مواد خوراکی از جمله 108 تن کمک‌های تعهد شده آن کشور را از طریق میدان هوایی بین المللی کابل به افغانستان کمک نمود.
در برنامه تسلیمی دهی این کمک‌ها محترم‌ غلام غوث ناصری، معین و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث کمک‌های بشر دوستانه فدراتیف روسیه را در این شرایط برای افغانستان مهم دانسته گفت: ما این کمک ها را به صورت شفاف برای متضررین ناشی از حوادث در سراسر افغانستان توزیع خواهیم کرد.
در ادامه انتون لاوروف معاون سفیر فدراتیف روسیه مقیم کابل، گفت: این 36 تن مواد خوراکی از جمله کمک‌های 108 تنی است که کشور روسیه به امارت اسلامی افغانستان و عده نموده بود و قرار است 36 تن دیگر آن نیز در آینده نزدیک به افغانستان فرستاده شود. وی همچنان افزود که این کمک ها اندک بوده و در آینده کمک های بیشتر به مردم افغانستان صورت می‌گیرد.
قابل ذکر است که این کمک ها شامل آرد، شکر و چای خشک بوده که برای متضررین ناشی از حوادث طبیعی در نظر گرفته شده است.

News

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۱۳:۰
Background image

محموله ۱۱ تن کمک‌های بشردوستانه بنگلادیش برای متضررین زلزله در ولایت های جنوب شرقی به کابل رسید

کابل_۱۴ سرطان۱۴۰۱
به سلسله کمک‌های بشردوستانه برای زلزله زدگان، امروز محموله ۱۱ تن کمک بشردوستانه جمهوری بنگلادی برای متضررین ناشی از زلزله در ولایت های، پکتیکا، پکتیا و خوست به کابل. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۵:۳۵
Background image

دیدار رئیس عمومی مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس دفتر iHH 

کابل _ 12 سرطان 1401 
غلام غوث ناصری رئیس عمومی مالی و اداری و سرپرست وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با محمد ازکیا رئیس دفتر iHH و مسوولین دفتر متذکره پیرامون کمک‌های بشردوستانه و. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۵:۱۰
Background image

کمک 32 میلیون افغانی از سوی اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان به آسیب دیده‌گان زلزله در ولایت های پکتیکا، خوست و پکتیا

دوشنبه، 13 سرطان 1401
یونس مومند معاون اول اتاق تجارت و سرمایه ‌گذاری افغانستان، در نشست خبری، امروز ضمن اتحاف دعا به روح شهدای قربانیان زلزله در ولایت های پکتیکا، خوست و پکتیا و ابراز. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۴ - ۱۶:۴۵
Background image
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۳:۳۴
Background image

هشدار 

زمان اعتبار : ۴ الی ۵ جوزا سال ۱۴۰۱ خورشیدی
بر اساس پیش بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی کشور، احتمال باد های شدید همراه با گردوخاک در ولایت های قندوز، مزار شریف، فاریاب، . . .