محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با محترم عبدالطیف مراد والی ولایت کاپیسا دیدار و گفتگو کرد.

rahyab
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۸:۶
44

در این دیدار محترم والی ولایت کاپیسا، از خطرات حوادث طبیعی در ولایت کاپیسا یاد آوری کرده و آرزو برد تا ابعاد مختلف رویدادها و حوادث طبیعی در فصل‌های مختلف سال بررسی و اقدامات پیشگیرانه به ویژه در امر حمایت از آسیب دیده گان عملی شود.
در همین حال محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با اشاره به تلفات و خسارات ناشی از بارندگی ها، سرازیر شدن سیلاب ها در ولایت کاپیسا گفت: ما طرح جدید مدیریت حوادث را در امر پیشگیری و رسیدگی به آسیب دیده گان ناشی از حوادث ترتیب نمودیم که با عملی شدن این طرح تلفات و خسارات ناشی از حوادث به گونه چشم‌گیر کاهش پیدا خواهد نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۶:۳۲
Background image

ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی دیدار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۴:۳۸
Background image

ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی صندوق ملی مالی افغانستان

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با محترم پامیر پتنگ رئیس عمومی صندوق ملی مالی افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست محترم پامیر پتنگ رئیس. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۸:۴۱
Background image

روند سروی همزمان با پاسخ‌دهی در ولایت پروان جریان دارد

(یک‌شنبه ۱۲ اسد ۱۳۹۸)
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث همراه با محترم مطیع الله صافی معین مالی و اداری این وزارت جهت رسیدگی به متضررین ناشی از سرازیر شدن. . .