روند سروی همزمان با پاسخ‌دهی در ولایت پروان جریان دارد

rahyab
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۸:۴۱
2

(یک‌شنبه ۱۲ اسد ۱۳۹۸)
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث همراه با محترم مطیع الله صافی معین مالی و اداری این وزارت جهت رسیدگی به متضررین ناشی از سرازیر شدن سیلاب ها در شهر چاریکار عازم ولایت پروان شدند، و با محترم دگر جنرال فضل الدین عیار والی ولایت پروان و محترم امین‌الله شکوری رئیس شورای ولایتی این ولایت دیدار و گفتگو نمودند.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث همراه با والی ولایت پروان از نقاط آسیب‌دیده در مرکز این ولایت دیدار نموده ضمن ابراز همدردی با متضررین، برای ریاست مبارزه با حوادث ولایت پروان هدایت داد تا روند سروی همزمان با پاسخ‌دهی را تسریع ببخشند.
به اساس گزارش ابتدایی ریاست مبارزه با حوادث ولایت پروان از اثر سرازیر شدن سیلاب ها به تعداد 300 منزل مسکونی در ناحیه‌های 9, 11 و 13 شهر چاریکار به صورت کلی و قسمی تخریب شده است.

4

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۱
Background image

۶۰ خانواده بیجا شده در ولایت سر پل، مواد غیر غذایی دریافت کردند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت سر پل، در همکاری با ریاست امور مهاجرین و موسسه حمایه اطفال، برای ۶۰ خانواده که از اثر جنگهای اخیر از ولسوالی های ولایت سر پل، جوزجان و فاریاب بیجا و در مرکز. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۵۲
Background image

مبلغ ۲۹۷۰۰۰۰ افغانی پول نقد، مواد غذایی و غیر غذایی برای بیجا شدگان تخار توزیع شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت تخار در همکاری با موسسات اکتید، داکار و سازمان غذایی جهان، روند توزیع پول نقد، مواد غذایی و غیر غذایی را برای ۴۲۲ خانواده که از اثر جنگ های اخیر از ولسوالی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۹:۵۰
Background image

برای ۲۵۹ فامیل آسیب دیده سیلاب های اخیر در پروان مواد غذایی توزیع گردید

پنجشنبه مورخ ۳ میزان ۱۳۹۹
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت پروان در همکاری با موسسه رفاه اسلامی (Islamic Relief)، برای ۲۵۹ خانواده آسیب دیده ناشی از سرازیر شدن سیلاب‌ های اخیر اعضای. . .