دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با معاون سازمان غذایی جهان در افغانستان

rahyab
پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۸
News

کابل _ پنج‌شنبه 23 جدی 1400
محترم ملا محمد عباس آخند، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، بعد از ظهر امروز با خانم شاول لی، معاون سازمان غذایی جهان در افغانستان(WFP) در دفتر کارش دیدار و روی چگونگی مدیریت رسیدگی به متضررین ناشی از حوادث بحث کردند.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، ضمن خوش آمدید گویی و تشکری از فعالیت های سازمان غذایی جهان، نگرانی خود را در مورد فقر و حوادث طبیعی بیان نموده و سازمان غدایی جهان را به کار مشترک در این خصوص دعوت کرد.
محترم ملا عباس آخند از سازمان غذایی جهان خواهان همکاری بیشتر در قسمت کار مشترک جهت رسیدگی و توزیع نان خشک برای مستحقین و متضررین شد. همچنان وعده هرنوع همکاری را با سازمان غذایی جهان سپرد.
در ادامه خانم شاول لی، معاون سازمان غذایی جهان در افغانستان ضمن تشکر از قدردانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت که این سازمان از ماه آگست تااکنون برای پیش از 1.8 میلیون نفر در سطح کشور رسیدگی نموده و تلاش دارد تا این برنامه را افزایش دهد.
معاون سازمان غذایی جهان ضمن وعده همکاری با وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث بیان داشت که ما برنامه توزیع نان خشک را به منظور جلب توجه تمویل کنندگان مطرح خواهیم ساخت و نتیجه آنرا با وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در میان خواهیم گذاشت.
 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۳/۷ - ۱۴:۴۷
Background image

۹۹۳ خانواده نیازمند در ولایت دایکندی پول نقد دریافت کردند

دایکندی-5جوزا 1401
ریاست مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، در همکاری با موسسه کمیته انکشاف ظرفیت های دهات(RCDC) و موسسه خیریه بشری (WHO)  برای  ۹۹۳ خانواده نیازمند، خانم های بی سرپرست،. . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۷ - ۱۱:۴۰
Background image

۱۳هزار و ۴۹۲ خانواده نیازمند در ولایت لوگر کمک نقدی دریافت کردند 

ریاست مبارزه با حوادث ولایت لوگر، در همکاری با موسسه کووار (COAR)، برای ۱۳ هزار و ۴۹۲ خانواده نیازمند، در مرکز ولایت، ولسوالی برکی برک و محمد آغه ولایت لوگر، پول نقد توزیع کرد.
قابل ذکر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۵ - ۱۶:۷
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با معاون جامعه بشری سازمان ملل 

کابل_۵جوزا ۱۴۰۱
محترم ملا محمد عباس آخند، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، بعد از چاشت امروز، با آقای فران، معاون جامعه بشری سازمان ملل و محمد زید خاطر، معاون دفتر هماهنگ کننده کمک. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۳:۳۴
Background image

هشدار 

زمان اعتبار : ۴ الی ۵ جوزا سال ۱۴۰۱ خورشیدی
بر اساس پیش بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی کشور، احتمال باد های شدید همراه با گردوخاک در ولایت های قندوز، مزار شریف، فاریاب، . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱/۹ - ۱۴:۲۷
Background image

دعوت نامه_مطبوعاتی 

قرار است فردا، 10حمل1401، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی کنفرانس مطبوعاتی، به ادامه کمک های بشردوستانه خویش، برای 800 خانواده متضرر از حوادث و بی‌بضاعت ولایت‌های مختلف که در . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۶
Background image

دعوت نامه_مطبوعاتی

 قرار است فردا، 26حوت1400، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی کنفرانس مطبوعاتی، به ادامه کمک های بشردوستانه خویش، برای نزدیک به 1000 خانواده متضرر از حوادث و بی‌بضاعت ولایت‌های . . .