دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس شورای ولایتی فاریاب

rahyab
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۲۰:۵۵
ggg

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیده‌گی به حوادث با محترم طاهر رحمانی رئیس شورای ولایتی فاریاب دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار رئیس شورای ولایتی فاریاب روی چالش ها و مشکلات ناشی از حوادث طبیعی در ولایت فاریاب صحبت کرده و خواهان تطبیق برنامه های وقایوی جهت پیشگیری از خطرات احتمالی حوادث ورسیدگی به متضررین ناشی از حوادث شد.
سپس محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث پس از استماع صحبت‌های رئیس شورای ولایتی فاریاب، وعده تطبیق برنامه های وقایوی جهت پیشگیری از خطرات حوادث و کمک‌های بیشتر به متضررین ناشی از حوادث نمود.
 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۶:۳۲
Background image

ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با محترم احمد مسعود توخی رئیس عمومی اداره خدمات ملکی کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی دیدار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۴:۳۸
Background image

ملاقات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی صندوق ملی مالی افغانستان

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با محترم پامیر پتنگ رئیس عمومی صندوق ملی مالی افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست محترم پامیر پتنگ رئیس. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۲ - ۱۸:۴۱
Background image

روند سروی همزمان با پاسخ‌دهی در ولایت پروان جریان دارد

(یک‌شنبه ۱۲ اسد ۱۳۹۸)
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث همراه با محترم مطیع الله صافی معین مالی و اداری این وزارت جهت رسیدگی به متضررین ناشی از سرازیر شدن. . .