دیدار سرپرست کمیسیون تنظیم کمک‌های بشری و رسیدگی به زلزله‌زده‌گان با بنیاد خیریه مسلمانان تایلند؛ کمک‌ نقدی بیشتر از ۱۰ میلیون افغانی مسلمانان تایلند برای زلزله‌زده‌گان اخیر

rahyab
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۴۸
News

کابل - ۱۸ اسد ۱۴۰۱ 
الحاج مولوی شرف‌الدین مسلم معین وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سرپرست کمیسیون تنظیم کمک‌های بشری و رسیدگی به زلزله‌زده‌گان امروز با میتاپی رئیس بنیاد خیریه مسلمانان تایلند پیرامون کمک‌های مسلمانان تایلند برای زلزله‌زده‌گان اخیر در ولسوالی برمل ولایت پکتیکا دیدار و گفتگو نمود.
در نخست الحاج مولوی شرف‌الدین مسلم معین وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سرپرست کمیسیون تنظیم کمک‌های بشری و رسیدگی به زلزله‌زده‌گان اخیر ضمن خوش‌آمدید گویی و با اشاره به حس همدلی و کمک رسانی مسلمانان گفت: رسیدگی عاجل بشری برای زلزله‌زده‌گان صورت گرفت نیاز به احیاء منازل دایمی به آنان است.
 سپس میتاپی رئیس بنیاد خیریه‌ مسلمانان تایلند ضمن قدردانی از رهبری ا.ا.ا به خصوص معین وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: بیشتر از ۱۰ میلیون افغانی از کمک‌های مسلمانان تایلند برای زلزله‌زده‌گان اخیر در افغانستان جمع‌آوری گردیده است.
newsNews Image


 

News Image

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۳:۲۳
Background image

تدویر جلسه هماهنگی برای رسیدگی به حوادث احتمالی با موسسات سازمان ملل متحد و موسسات همکار در بخش مدیریت حوادث 

کابل – 11 میزان 1401
این جلسه تحت ریاست الحاج مولوی شمس الدین حقیار رئیس روابط بین الملل این وزارت، با حضور الحاج ملاجانان سایق رئیس مرکز عملیات حالات اضطرار، الحاج مولوی عبدالرحمن. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۷/۷ - ۱۱:۳۶
Background image

موسسه Handicap International خدمات روان درمانی و بازسازی خود را برای زلزله زدگان برمل و گیان آغاز می‌کند

کابل_۷میزان۱۴۰۱
محترم مولوی شرف الدین مسلم، معین وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سرپرست کمیسیون رسیدگی و تنظیم کمک‌ها برای زلزله‌زدگان اخیر صحب امروز با عبدالباسط درانی معاون کمک. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۷/۶ - ۱۴:۵۹
Background image

برای ۱۰۰۰ خانواده آسیب‌دیده کمک‌های نقدی توزیع شد

غزنی - ۵ میزان ۱۴۰۱
ریاست مبارزه با حوادث ولایت غزنی در همکاری با سازمان غذایی جهان، به سلسله کمک‌های قبلی، برای ۱۰۰۰ خانواده که از اثر حوادث طبیعی آسیب‌دیده بودند، بعد از سروی برای هر. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۴ - ۱۶:۴۵
Background image
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۳:۳۴
Background image

هشدار 

زمان اعتبار : ۴ الی ۵ جوزا سال ۱۴۰۱ خورشیدی
بر اساس پیش بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی کشور، احتمال باد های شدید همراه با گردوخاک در ولایت های قندوز، مزار شریف، فاریاب، . . .