جلالتمآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث را به حضور پذیرفت

rahyab
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۸:۴۸
44

جلالتمآب محمد اشرف غنی رییس جمهوری اسلامی افغانستان، به روز ( سه شنبه ۲۳ جدی) غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث را به حضور پذیرفت.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در این دیدار از فعالیت های اخیر این وزارت در راستای مدیریت حوادث، گزارش داده و برنامه های آینده خویش را حضور رییس جمهور ارایه نمود.
پس از آن جلالتمآب رئیس جمهور کشور ضمن استماع گزارش و پیشنهادات وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: حکومت افغانستان آماده هر نوع همکاری در امر مدیریت حوادث در کشور است، همچنان وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث را در ابعاد مختلف مدیریت حوادث حمایت جدی مینماید.
همچنان رئیس جمهور از کارکردها و رسیدگی به موقع وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، در امر مدیریت حوادث در ۳۴ ولایت افغانستان ستایش و قدر دانی نمود. 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۲:۳۷
Background image

توزیع مبلغ ۳صدو ۱۷هزارو ۲صد افغانی پول نقد در جوزجان

جوزجان_ ۷ دلو_‌ ۱۳۹۹
ریاست مبارزه با حوادث ولایت جوزجان در همکاری با دفتر اکتید، مبلغ ۳صدو ۱۷ هزار و ۲صد افغانی پول نقد را برای ۱۳ خانواده که در اثر سیلاب های خیر در مرکز این ولایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۸:۰
Background image

دیدار با رئیس سازمان غذایی جهان(WFP) در افغانستان

کابل - ۶ جدی ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهان در افغانستان، دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۷:۵۵
Background image

دیدار با رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان

کابل - ۶ دلو ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیده‌گی به حوادث در دفتر کارش با عزم‌الدین میرزایی رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .