توزیع مواد غذایی و غیر غذایی برای 200 خانواده بیجاشده در کابل 

rahyab
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰
News

کابل 26 جدی _ ۱۴۰۰ 
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث امروز، برای 200 خانواده بیجا شده بسته های مواد غذایی و غیر غذایی توزیع کرد.
محترم ملاجانان رئیس مرکز عملیات حالات اضطراروزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: روند توزیع کمک‌های غذایی و غیر غذای شامل؛ ۵۰ کیلو گندم، 5 لیتر روغن، ۵۰ کیلو برنج، ۵ کیلو بوره، یک تخته ترپال و یک تخته کمپل را برای 200 خانواده که در اثر جنگ و نا امنی از ولایت‌های مختلف کشور بیجا و در شهر کابل جابجا شده بودند توزیع گردید. 
رئیس مرکز عملیات اضطرار بیان کرد که رسیدگی برای متضررین در کنار اینکه مسوولیت وظیفوی ما است، وظیفه وجدانی ما نیز می‌باشد، وی از توزیع عادلانه و شفاف این کمک ها برای مستحقین اطمینان داد.

News

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۳/۷ - ۱۴:۴۷
Background image

۹۹۳ خانواده نیازمند در ولایت دایکندی پول نقد دریافت کردند

دایکندی-5جوزا 1401
ریاست مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، در همکاری با موسسه کمیته انکشاف ظرفیت های دهات(RCDC) و موسسه خیریه بشری (WHO)  برای  ۹۹۳ خانواده نیازمند، خانم های بی سرپرست،. . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۷ - ۱۱:۴۰
Background image

۱۳هزار و ۴۹۲ خانواده نیازمند در ولایت لوگر کمک نقدی دریافت کردند 

ریاست مبارزه با حوادث ولایت لوگر، در همکاری با موسسه کووار (COAR)، برای ۱۳ هزار و ۴۹۲ خانواده نیازمند، در مرکز ولایت، ولسوالی برکی برک و محمد آغه ولایت لوگر، پول نقد توزیع کرد.
قابل ذکر. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۵ - ۱۶:۷
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با معاون جامعه بشری سازمان ملل 

کابل_۵جوزا ۱۴۰۱
محترم ملا محمد عباس آخند، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، بعد از چاشت امروز، با آقای فران، معاون جامعه بشری سازمان ملل و محمد زید خاطر، معاون دفتر هماهنگ کننده کمک. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۳:۳۴
Background image

هشدار 

زمان اعتبار : ۴ الی ۵ جوزا سال ۱۴۰۱ خورشیدی
بر اساس پیش بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی کشور، احتمال باد های شدید همراه با گردوخاک در ولایت های قندوز، مزار شریف، فاریاب، . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱/۹ - ۱۴:۲۷
Background image

دعوت نامه_مطبوعاتی 

قرار است فردا، 10حمل1401، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی کنفرانس مطبوعاتی، به ادامه کمک های بشردوستانه خویش، برای 800 خانواده متضرر از حوادث و بی‌بضاعت ولایت‌های مختلف که در . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۶
Background image

دعوت نامه_مطبوعاتی

 قرار است فردا، 26حوت1400، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی کنفرانس مطبوعاتی، به ادامه کمک های بشردوستانه خویش، برای نزدیک به 1000 خانواده متضرر از حوادث و بی‌بضاعت ولایت‌های . . .