برای 5 خانواده در جوزجان کمک خوراکی و غیر خوراکی توزیع شد

rahyab
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۸:۱۷
تصویر خبر

جوزجان-9دلو1401
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت جوزجان برای 5 خانواده متضرر از سردی هوا در آن ولایت کمک خوراکی و غیر خوراکی توزیع کرد.
از این کمک ها برای چهار خانواده؛ 50 کیلو گندم، 50 کیلو برنج، یک تخته کمپل، یک جوره لباس زمستانی طفلانه، لباس گرم برای اطفال یک جوره، یک جوره لباس بزرگسالان، یک جوره چبلک و پنج جوره پتلون و همچنان برای خانواده یک طفل که در دریایی خواجه دو کوه لادرک شده مقدار سه بوری گندم 50 کیلویی، 2 بوری برنج 50 کیلویی، 4 لیتر روغن، 7 کیلو شکر، 3 تخته کمپل، 2 جوره لباس زمستانی طفلانه، 2 جوره لباس بزرگسالان، 10 جوره پتلون طفلانه و یک جوره چبلق پلاستیکی توزیع توزیع گردید.

تصویر خبر

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲
Background image

برای ۶۵ خانواده آسیب‌پذیر در غزنی کمک خوراکی صورت گرفت

غزنی - ۱۳ حوت ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی، برای ۶۵ خانواده آسیب پذیر کوچی که در مرکز آن ولایت زندگی می‌کردند، کمک خوراکی توزیع نمود.
باید گفت که در این کمک از جمله ۶۵. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰
Background image

توزیع کمک نقدی برای ۱۹۳۰ خانواده بی‌بضاعت در بامیان

سیغان- ۱۳ حوت ۱۴۰۲ 
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بامیان در هماهنگی با موسسه CWSA پس از سروی برای ۱۹۳۰ خانواده مستحق و بی‌بضاعت در ولسوالی سیغان این‌ ولایت کمک مالی انجام داد.
در. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۴
Background image

۴۱ خانواده آسیب‌دیده در ولایت فاریاب کمک‌های خوراکی و غیرخوراکی دریافت کردند

فاریاب- ۱۲ حوت ۱۴۰۲
ریاست آماده‌گی مبارزه با حوادث ولایت فاریاب و موسسه NRC، برای ۴۱ خانواده که از اثر برفباری‌های اخیر آسیب‌دیده بودند، کمک‌های خوراکی و غیرخوراکی توزیع نمود.
در این. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۳:۱۶
Background image
یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۰:۴۳
Background image
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .