اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

tamim_azimi
logo

Publish Date

Closing Date

تاریخ نشر 1398/12/26
الی 1399/01/03

بدینوسیله به تآسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عام رسانیده می شود، وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث در نظر دارد قرارداد پروژه تدارک 106 قلم قرطاسیه و رنگ باب پرنتر، اسکنر و کاپیر مورد ضرورت اداره خویش را تحت شماره داوطلبی  ANDMA/NCB/99/G-043 با شرکت خدمات لوژستیکی کابورا دارنده  جواز نمبر D-84248 آدرس چهاراهی صدارت، مرکز کابل به قیمت مجموعی مبلع (2,444,998) دو میلیون و چهارصد و چهل و چار هزار اعطاء نماید اشخاص حقیقی و حکمی می توانند هر گونه اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی  طورکتبی توام با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث واقع شهرنو  کوچه قصابی، کابل - افغانستان وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی, قرارداد منعقد نخواهد شد.
 

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۶:۲
Background image

اعلان داوطلبی، انتقال 500 متریک تن گندم به ولایت دایکندی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث انتقال 500 متریک تن گندم از ذخیره استراتیژیک وزارت محترم زراعت، آبیاری و مالداری به ولایت دایکندی را تحت شماره دواطلبی ANDMA/NCB/99/S-50 به قرارداد  . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۳:۳۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظردارد، تدارک 3 قلم جنس تکنالوژی باب و لوازم دفتری برای ا . . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تآسی از فقره دوم ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده می شود، وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث درنظر دارد بارگیری، انتقال و تخلیه 2000 متریک تن گندم از سیلوی . . .

Back to tenders