اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

rahyab
Tender

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، قرار داد انتقال 4000 متریک تن گندم را از ذخایر وزارت زراعت، آبیاری و مالداری سیلوی مرکزی به ولایت ارزگان را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/S-17 به شرکت خدمات ترانسپورتی بین المللی باربری و مسافربری ساحل دارنده جواز نمبر D-38445 آدرس پروان سوم گرین مارکیت مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی مبلغ 13960000 سیزده میلیون و نه صدو شصت هزار افغانی اعطا نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشه باشند، می تواننند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توام با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث واقع سرک چهارم شیرپور کابل- افغانستان وفق حکم ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند

این اطلاعیه به معنی عقد قرار داد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرار داد منعقد نخواهد شد

 

با احترام

مطیع الله صافی

معاون مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۱:۱۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم  قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد. انتقال 3000 متریک تن گند از سیلوی ولایت بلخ به . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه تصمیم  اعطای قرار داد انتقال 1000 متریک تن گندم به ولایت بغلان

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، انتقال 1000 متریک تن گندم از سیلوی پلخمری ولایت . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۵:۴
Background image

اعلان داوطلبی انتقال 1000 متریک تن گندم به ولایت نیمروز ANDMA/ NCB / 98/S-28

قرار است وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به مقدار 1000 یک هزار متریک تن گندم را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/98/S-28 از سیلوی مرکز (کابل) به ریاست حوادث ولایت نیمروز انتقال دهد.
بناً . . .

Back to tenders