اطلاعیه تصمیم اعطای قرار داد

rahyab
Tender

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تاسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، قرار داد انتقال 4000 متریک تن گندم را از ذخایر وزارت زراعت، آبیاری و مالداری سیلوی مرکزی به ولایت ارزگان را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/S-17 به شرکت خدمات ترانسپورتی بین المللی باربری و مسافربری ساحل دارنده جواز نمبر D-38445 آدرس پروان سوم گرین مارکیت مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی مبلغ 13960000 سیزده میلیون و نه صدو شصت هزار افغانی اعطا نماید.

اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشه باشند، می تواننند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توام با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث واقع سرک چهارم شیرپور کابل- افغانستان وفق حکم ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند

این اطلاعیه به معنی عقد قرار داد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرار داد منعقد نخواهد شد

 

با احترام

مطیع الله صافی

معاون مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث

More tenders

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲ - ۱۱:۱۲
Background image

اعلان داوطلبی،  از بین بردن 210 متر مکعب کتله سنگ

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از بین بردن 210 متر مکعب کتله سنگ های را که در کوه واصل آباد به عقب بشانا کوت احتمال لغزش را داشته و منازل مسکونی را آسیب پذیر ساخته است تحت شماره . . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۴۸
Background image

اعلان داوطلبی، پروژه تهیه و تدارک 4 قلم وسایل تکنالوژی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث پروژه تهیه وتدارک 4 قلم وسایل تکنالوژی از قبیل رادیوآماتور، ستلایت اریدیوم و کمره های ضرورت خویش را تحت شماره  داوطلبی ANDMA/NCB/98/G-11   را به قرار . . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۱۱:۳۷
Background image

اعلان داوطلبی، پروژه کندن کاری، پاکسازی، سنگ کاری و چکهای سمنتی....

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث پروژه کندنکاری، پاکسازی، سنگ کاری و چکهای سمنتی دو رشته کاریزهای 1- کاریز بین ده 2- کاریز سید هاشم مشهور به کاریز آخند صاحب قریه مرزاخیل ولسوالی . . .

Back to tenders