اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

rahyab
news image

Publish Date

Closing Date

کابل _ ۲۶ سنبله ۱۴۰۲
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به تأسی از فقره دوم، ماده چهل و سوم قانون تدارکات، به اطلاع عموم داوطلبان میرساند که، این وزارت در نظر دارد تا پروژه تدارک ۱۳۵ قلم قرطاسیه مورد ضرورت سال مالی ۱۴۰۲ خویش را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/1402/G-02 به شرکت لوژستیکی، انجنیری و ساختمانی ابراهیم آوریا، دارنده جواز نمبر ۵۸۶۲۳ آدرس خوشهال‌خان مینه، پهلوی لیسه عالی رسول امین، ناحیه پنجم شهر کابل، به قیمت مجموعی مبلغ ۳,۲۸۶,۹۰۲ سه میلیون دو صد هشتاد شش هزار نهصد و دو افغانی اعطاء نماید. 
اشخاص حقیقی و حکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند؛ می‌توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی، به طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث واقع کوچه شفا خانه ملالی کابل، وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند. 
قابل ذکر است که این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد ذکر شده و طی مراحل قانونی بعدی قرارداد، منعقد نخواهد شد
 

More tenders

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۰
Background image

اعلان داوطلبی پروژه، بارگیری انتقال مصوون و تخلیه 13 قلم جنس از شرکت استراس واقع ولایت بلخ به کابل

کابل _ 11 دلو 1402
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث پروژه داوطلبی، بارگیری انتقال مصوون و تخلیه 13 قلم جنس را از شرکت استراس وقع ولایت بلخ به کابل را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/1402 . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۱:۴۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

کابل _ ۲۶ سنبله ۱۴۰۲
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به تأسی از فقره دوم، ماده چهل و سوم قانون تدارکات، به اطلاع عموم داوطلبان میرساند که، این وزارت در نظر دارد تا پروژه تدارک ۱۳۵ . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۴/۲۸ - ۹:۵۳
Background image

اعلان مجدد داوطلبی قرطاسیه باب اداره

کابل – 28/ 04/ 1402
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک 135 قلم قرطاسیه، لوازم نوشتاری، رنگ پرنتر و کاپیر مورد . . .

Back to tenders

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۳:۱۶
Background image
یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۰:۴۳
Background image
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .