اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

tamim_azimi
Logo

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظردارد، تدارک 3 قلم جنس تکنالوژی باب و لوازم دفتری برای انسجام و هماهنگی تطهیرماین را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/99/G-47 شرکت لوژستیکی اجمل فهیم دارنده جواز نمبر (D-23940) آدرس ولایت پروان شهر چاریکار به قیمت مجموعی مبلغ (805,000) هشت صدو پنج هزار افغانی اعطا نماید اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه  اعتراض در زمینه داشته باشند؛ می‌توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز  تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تدارکات وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث واقع کوچه قصابی شهر نو کابل- افغانستان وفق  احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نمایند.
این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده والی تکمیل میعاد فوق الذکر وطی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.
با احترام
مطیع الله صافی
معین مالی واداری وزارت دولت در اموررسیدگی به حوادث

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۹:۱۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود ، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد انتقال 500 متریک تن گندم از ذخایر وزارت به ولایت . . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۸:۵۶
Background image

اعلان داوطلبی؛ بارگیری، انتقال و تخلیه 2000 متریک تن گندم

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث { بارگیری، انتقال و تخلیه 2000 متریک تن گندم از سیلوی پلخمری به مرکز ولایت تخار را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/99/S-044  به قرارداد میدهد. واجدین . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۱:۱۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قراردادی

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظر دارد، پروژه پاک سازی 13 ساحه کشتزار ماین و مهمات منفجر . . .

Back to tenders