اتخاذ تدابیر پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

tamim_azimi
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۴:۱۳
DM

جلسه به منظور اتخاذ تدابیر بیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (کووید19) تحت ریاست مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با حضور روساء و آمرین بخش ها این وزارت برگزار شد.
در این جلسه مطیع الله صافی گفت: که در تمام شعبات و دفاتر مرکزی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تدابیر لازم صحی اتخاذ شود. آقای صافی افزود این اقدام به هدف حفاظت جان کارمندان این اداره و رعایت دستورالعمل های صحی در جلوگیری از احتمال سرایت ویروس کرونا اتخاذ شده است.
معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث هم چنان بیان داشت که این مجموعه اقدامات در واحدهای دومی این اداره در سراسر کشور لازم و ضروری است و تمام رییسان ولایتی موظف اند که در زمینه رعایت تدابیر صحی اقدام عاجل و فوری کنند.
رهبری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از تمام شهروندان کشور می خواهد که ضمن رعایت تدابیر فردی - صحی، در امر رعایت حفظ الصحه به دستور العمل های وزارت محترم صحت عامه عمل کنند.

ِDM


 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۴:۳۲
Background image

مسیر جاده عمومی پنجشیر به روی ترافیک باز گردیده است

(۲۳ سرطان ۱۳۹۹)
ازاثر سرازیر شدن سیلاب‌ در چند نقطه ولایت پنجشیر مسیر جاده عمومی به روی ترافیک مسدود گردیده بود، توسط تیم تخنیکی ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر پاک کاری شده و مسیر. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۳۴
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از دفاتر و کارمندان ریاست انسجام و هماهنگی تطهیر ماین

محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در اموررسیدگی به حوادث صبح امروز از چگونگی روند کار در برنامه ماین روبی از بخش‌های مختلف این ریاست دیدن نمود.
در این دیدار رئیس انسجام و هماهنگی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۲۴
Background image

مسیر جاده عمومی شاهراه سالنگ به روی ترافیک باز گردیده است

(۲۳ سرطان ۱۳۹۹)
ازاثر سرازیر شدن سیلاب‌ در چند نقطه جاده عمومی سالنگ‌ها مسیر به روی ترافیک مسدود گردیده بود، توسط تیم تخنیکی ریاست حفظ و مراقبت سالنگ ها در هماهنگی با ریاست مبارزه با. . .