اتخاذ تدابیر پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

tamim_azimi
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۴:۱۳
DM

جلسه به منظور اتخاذ تدابیر بیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (کووید19) تحت ریاست مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با حضور روساء و آمرین بخش ها این وزارت برگزار شد.
در این جلسه مطیع الله صافی گفت: که در تمام شعبات و دفاتر مرکزی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تدابیر لازم صحی اتخاذ شود. آقای صافی افزود این اقدام به هدف حفاظت جان کارمندان این اداره و رعایت دستورالعمل های صحی در جلوگیری از احتمال سرایت ویروس کرونا اتخاذ شده است.
معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث هم چنان بیان داشت که این مجموعه اقدامات در واحدهای دومی این اداره در سراسر کشور لازم و ضروری است و تمام رییسان ولایتی موظف اند که در زمینه رعایت تدابیر صحی اقدام عاجل و فوری کنند.
رهبری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از تمام شهروندان کشور می خواهد که ضمن رعایت تدابیر فردی - صحی، در امر رعایت حفظ الصحه به دستور العمل های وزارت محترم صحت عامه عمل کنند.

ِDM


 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۷ - ۱۲:۳۴
Background image

جریان کار تخریب و مصئون سازی کتله سنگ در ناحیه دوم شهر کابل آغاز شد

تیم وقایه و کاهش خطر وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، جهت ایجاد مصئونیت جان و مال ساکنین ناحیه دوم شهر کابل کار تخریب کتله سنگ حدود 90 متر مکعب را در منطقه قول آبچکان آغاز نمود.
باید. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۹:۴۸
Background image

تیم عملیاتی نجات، کمیته مباررزه با حوادث ولایت بامیان، مسافرین گیرمانده در کوتل شیبر را به سلامت نجات داد

در حدود 80 عراده موتر باربری و مسافرین که از اثر برف‌باری و طوفان شدید در کوتل شیبر گیرمانده بودند، بر اثر سعی و تلاش تیم نجات از ساحه‌ای خطر نجات داده شد. و همچنان مسیر جاده متذکره به. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۴:۲۲
Background image

ارتقای ظرفیت کارمندان وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از طریق تطبیق پروژه 9 میلیون دالری "تقویت پیشگیری حوادث" !

به اثر سعی و پیگیری مشترک دفتر وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث و مؤسسه بین المللی مهاجرت (IOM) در افغانستان، پروژه سه ساله " تقویت پیشگیری حوادث از طریق آبیاری و مدیریت منابع آب در. . .