جلسه اداری تحت ریاست معین مالی و اداری برگزار گردید،

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۳:۸
Deputy

جلسه اداری امروز 20 سرطان 1398 تحت ریاست مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، با اشتراک روسا و آمرین در سالن جلسات این اداره دایر گردید.
مطیع الله صافی معین مالی و اداری، برگزاری این نشست را جهت آگاهی روسا و آمرین وزارت از پیشرفت و جمع آوری اسناد محسوبی، بودجه، برنامه های تجلیل از صدمین سالگرد اسقلال کشور و برگزاری کنفرانس ملی کاهش خطرات در برابر حوادث طبیعی با اهمیت خوانده، از آنان خواست تا در زمینه تطبیق به موقع فعالیت ها توجه نمایند.
در این نشست رئیس پالسی و پلان، رئیس روابط بین الملل، رئیس مرکز علمیات حالات اضطرار، آمر تفیش داخلی و آمر اطلاعات و ارتباط عامه از پیشرفت کار در زمینه معلومات دادند.
آقای مطیع الله صافی در بخش جمع بندی این نشست تاکید روی پیشرفت کار نموده، همچنان هدایت های لازم را در زمینه ها به ریاست ها و آمریت های مربوطه دادند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱ - ۸:۵۸
Background image

سمینار قانون اساسی تحت عنوان( "بررسی قانون اساسی گرایی" برگزار شد ) سه شنبه 1 اسد 1398

سمینار یک روزه آگاهی از احکام قانون اساسی تحت عنوان "بررسی قانون اساسی گرایی در صدمین سال استقلال افغانستان" در تالار کنفرانس های وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث برگزار شد.
در این. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۲:۳۰
Background image

توزیع کمک های مواد غذایی برای متضررین حوادث، ولایت پنجشیر

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر برای 100 خانواده آسیب دیده، کمک های غذایی توزیع کرد (سه شنبه 25 سرطان 1398) ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر، به مناسبت صدمین سالگرد استقلال کشور. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۶:۱
Background image

توزیع کمک های غذایی، غیر غذایی و پول نقد برای متضررین در ولایت سمنگان

ریاست مبارزه با حوادث ولایت سمنگان برای 100 خانواده آسیب دیده کمک های غذایی، غیر غذایی و پول نقد توزیع کرد
ریاست مبارزه با حوادث ولایت سمنگان، برای 100 خانواده که از اثر حوادث طبیعی. . .