جلسه اداری تحت ریاست معین مالی و اداری برگزار گردید،

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۳:۸
Deputy

جلسه اداری امروز 20 سرطان 1398 تحت ریاست مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، با اشتراک روسا و آمرین در سالن جلسات این اداره دایر گردید.
مطیع الله صافی معین مالی و اداری، برگزاری این نشست را جهت آگاهی روسا و آمرین وزارت از پیشرفت و جمع آوری اسناد محسوبی، بودجه، برنامه های تجلیل از صدمین سالگرد اسقلال کشور و برگزاری کنفرانس ملی کاهش خطرات در برابر حوادث طبیعی با اهمیت خوانده، از آنان خواست تا در زمینه تطبیق به موقع فعالیت ها توجه نمایند.
در این نشست رئیس پالسی و پلان، رئیس روابط بین الملل، رئیس مرکز علمیات حالات اضطرار، آمر تفیش داخلی و آمر اطلاعات و ارتباط عامه از پیشرفت کار در زمینه معلومات دادند.
آقای مطیع الله صافی در بخش جمع بندی این نشست تاکید روی پیشرفت کار نموده، همچنان هدایت های لازم را در زمینه ها به ریاست ها و آمریت های مربوطه دادند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۵۴
Background image

دیدار مطیع الله صافی با عبدالطیف ابراهیمی

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با عبدالطیف ابراهیمی والی ولایت سمنگان دیدار و گفتگو کرد.
در نخست مطیع الله صافی از فعالیت ها، کارکرد ها و برنامه های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۴۳
Background image

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از دفتر های ریاست مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان دیدن نمود

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی یک سفر رسمی به هدف بررسی از کارکرد ها، فعالیت ها و برنامه های ریاست های مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان در. . .

شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۹:۶
Background image

2000 مټریک ټنه غنم د ننګرهار ولایت له زیانمن شویو سره د مرستي په موخه ولیږل شول

د ننګرهار ولایت پیښو پر وړاندي چمتووالي رئیس وویل: پیښو ته د رسیدو په چارو کي د دولت وزارت د افغانستان اسلامي جمهوریت اجرائیه ریاست لوی مقام د حکم پر بنسټ، د ننګرهار ولایت له طبیعي پیښو. . .