تاکید روی تامین شفافیت و موثریت در مصرف بودجه عادی و انکشافی

rahyab
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۱۵:۴
4

کابل – 23 میزان 1399
جلسه ارزیابی پروژه های سال 1400 وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث پیش از چاشت امروز تحت ریاست مطیع الله صافی معین مالی و اداری این وزارت برگزار شد.
در این نشست که روساء، مشاورین و آمرین این وزارت حضور داشتند؛ پیرامون گزارش مصرف بودجه عادی، انکشافی و اضطراری بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در آغاز مسئولین صحبت کرده و گزارشات شان را در زمینه ارائه کردند.
در ادامه مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، ضمن تاکید بر شفافیت در مصارف بودجه عادی و انکشافی از تمام مسئولین خواست تا اجراات لازم و به موقع را برای مدیریت درست منابع مالی روی دست گیرند.
بعد از آن روی پروژه های پیش بینی شده برای سال 1400 بحث و تبادل نظر صورت گرفته و فیصله شد تا اسناد لازم برای دفاع بودجه سال جدید فراهم شود. معین مالی و اداری این وزارت به تمام ریاست ها هدایت داد تا ضمن در نظر گرفتن اصل شفافیت و موثریت در پروژه های سال 1400، تمرکز اساسی روی کاهش خطرات حوادث و چالش ها در امر مدیریت حوادث از منابع و ارزش های کشور استفاده صورت گیرد.
وی تاکید کرد که مساله موثریت و شفافیت در پاسخ دهی به مردم از تمام پروژه ها اولویت دارد و تمام بخش ها مکلف اند که مطابق به اهداف ملی دولت ج.ا.ا در امر مدیریت حوادث از منابع و ارزش های کشور استفاده صورت بگیرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از سوی رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، روسا و اعضای شورای ولایتی کشور تقدیر شد

کابل - ۵ عقرب ۱۳۹۹
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، از سوی الحاج عطا محمد حق بیان رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، خالق داد اکبری و امان الله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۸:۴۵
Background image

تدویر ورکشاپ جهت تجدید پلان مدیریت حوادث بامیان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در هماهنگی با دفتر محترم آقا خان برای اسکان ورکشاپ دو روزه‌ی را به منظور تجدید پلان مدیریت حوادث برگزار نمود.
این ورکشاپ با حضور معاون مقام ولایت و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۲:۲۰
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

کابل - ۶ عقرب ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز در دفتر کارش با آقای شادمان حاجی بیکوف رئيس اجرائی دفتر آقاخان برای اسکان (AKAH)دیدار و گفتگو نمود.
در. . .