45خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در ولایت هرات کمک خوراکی و غیر خوراکی دریافت نمودند

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۳:۵۲
News

هرات-12اسد1401
دفتر سازمان غذایی جهان و سازمان بین المللی مهاجرت در هماهنگی با ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت هرات برای 45 خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در آن ولایت کمک های خوراکی و غیر خوراکی توزیع کردند.
از این کمک ها برای هر خانواده، ۲۰۰ کیلو آرد، ۲۵کیلو لپه، ۲۱ پاکت بیسکویت، ۲۰ لیتر روغن و دو کیلو نمک از سوی سازمان غذایی جهان و یک کیت آشپزخانه، ۳ تخته کمپل، یک کیت وسایل ترمیم تعمیر، دو عدد چراغ سولری، یک تخته خیمه، ۱ تخته فرش پلاستیکی و  ۱دسته جاروب توزیع گردید.
قابل ذکر است که برای این متضررین یک یک کیت وسایل بهداشتی یا حفظ الصحه که شامل ۲۰ قلم مواد بهداشتی میگردید از سوی موسسه داکارمساعدت صورت گرفت.
 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۲:۲
Background image

توزیع مواد خوراکی برای ۳۵۰ خانواده مستحق در بامیان 

بامیان _ ۲۹ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بامیان با حمایت مالی مؤسسه مسلم هندز، ۳۵۰ خانواده مستحق در ولسوالی سیغان آن ولایت را تحت پوشش مساعدت های غذایی قرار داد. 
در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۳:۲۵
Background image

توزیع قسط اول مساعدت نقدی برای ۵۱ خانواده متضرر در زابل

زابل _ ۲۸ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت زابل تحت حمایت مالی مؤسسه DRC برای ۵۰ خانواده متضرر در ولسوالی شاجوی آن ولایت که منازل شان از اثر حوادث طبیعی تحریب گردیده بود،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۹ - ۱۳:۱۹
Background image

توزیع پول نقد برای ۲۸ خانواده خانواده متضرر در غزنی 

غزنی _ ۲۷ سنبله ۱۴۰۲
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی با حمایت مالی مؤسسه DRC، برای ۲۸ خانواده متضرر که منازل شان از اثر سیلاب های اخیر به طور کلی و قسمی تخریب گردیده بود، پول. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲
Background image

اطلاعیه

قسمی که هموطنان ما در جریان قرار دارند در چند روز گذشته شاهد ریزش برف و باران توام با سرمای شدید در برخی ولایت‌های کشور بوده‌ایم و بنابر پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، . . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۹ - ۱۴:۵۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، به ادامه کمک های خویش، قرار است فردا 20 قوس سال روان، برای 400 خانواده متضرر از حوادث اخیر و بی بضاعت در شهر کابل، مواد خوارکی مساعدت نمایید، بنا از . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .