45خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در ولایت هرات کمک خوراکی و غیر خوراکی دریافت نمودند

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۱۳:۵۲
News

هرات-12اسد1401
دفتر سازمان غذایی جهان و سازمان بین المللی مهاجرت در هماهنگی با ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت هرات برای 45 خانواده متضرر از سیلاب های اخیر در آن ولایت کمک های خوراکی و غیر خوراکی توزیع کردند.
از این کمک ها برای هر خانواده، ۲۰۰ کیلو آرد، ۲۵کیلو لپه، ۲۱ پاکت بیسکویت، ۲۰ لیتر روغن و دو کیلو نمک از سوی سازمان غذایی جهان و یک کیت آشپزخانه، ۳ تخته کمپل، یک کیت وسایل ترمیم تعمیر، دو عدد چراغ سولری، یک تخته خیمه، ۱ تخته فرش پلاستیکی و  ۱دسته جاروب توزیع گردید.
قابل ذکر است که برای این متضررین یک یک کیت وسایل بهداشتی یا حفظ الصحه که شامل ۲۰ قلم مواد بهداشتی میگردید از سوی موسسه داکارمساعدت صورت گرفت.
 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۸ - ۱۶:۴۸
Background image

دیدار سرپرست کمیسیون تنظیم کمک‌های بشری و رسیدگی به زلزله‌زده‌گان با بنیاد خیریه مسلمانان تایلند؛ کمک‌ نقدی بیشتر از ۱۰ میلیون افغانی مسلمانان تایلند برای زلزله‌زده‌گان اخیر

کابل - ۱۸ اسد ۱۴۰۱ 
الحاج مولوی شرف‌الدین مسلم معین وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و سرپرست کمیسیون تنظیم کمک‌های بشری و رسیدگی به زلزله‌زده‌گان امروز با میتاپی رئیس بنیاد خیریه. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۳:۱۵
Background image

۱۳۲ خانواده در بدخشان کمک غذایی دریافت کردند

بدخشان - 16 اسد 1401
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت بدخشان، بر اساس فیصله کمیته ولایتی مبارزه با حوادث آن ولایت، برای ۱۳۲ خانواده متضررین اخیر در ولسوالی یفتل‌پائین، از امکانات آن. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۲:۵۱
Background image

توزیع پول برای ۵۹۷ خانواده مستحق و آسیب دیده در ولایت بدخشان

بدخشان - ۱۷ اسد ۱۴۰۱
ریاست مبارزه با حوادث ولایت بدخشان در همکاری با موسسات کنسرن و میشن ایست، برای ۵۹۷ خانواده مستحق و آسیب دیده حوادث طبیعی در ولسوالی‌های خاش و ارگو این ولایت، پول. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۱:۱۱
Background image

اعلامیه وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در پیوند به حادثه های طبیعی سیلاب و زلزله شب گذشته در چند ولایت افغانستان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به عنوان نهاد مسوول در عرصه مدریت و رسیدگی به امور حوادث در افغانستان، وقوع سیلاب و و زلزله را در چندین ولایت کشور  تایید میکند.
مبنی بر گزارش های . . .

شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۴ - ۱۶:۴۵
Background image
چهارشنبه ۱۴۰۱/۳/۴ - ۱۳:۳۴
Background image

هشدار 

زمان اعتبار : ۴ الی ۵ جوزا سال ۱۴۰۱ خورشیدی
بر اساس پیش بینی های ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی کشور، احتمال باد های شدید همراه با گردوخاک در ولایت های قندوز، مزار شریف، فاریاب، . . .