دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با والی هرات

rahyab
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۰:۶
News

هرات_۳حوت۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، که به منظور بررسی چگونگی رویداد آتش سوزی در اسلام قلعه در راس یک هیئت عالی رتبه دولتی به ولایت هرات رفته، عصر دیروز با عبدالوحید قتالی والی این ولایت دیدار کرد.
در این دیدار، که در دفتر کاری والی هرات صورت گرفته، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، هدف از سفرش به این ولایت را بررسی چگونگی وقوع رویداد، تثبیت خسارات و اقدامات لازم به منظور حمایت از متضررین آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه ولایت هرات گفته و بیان داشت که هیئت در مدت حضور خود در این ولایت با نمایندگان تجار ملی، موتر داران و فعالین عرصه صنعت دیدار نموده و خواست ها وپیشنهادات شان را خواهد شنید.
همچنان والی هرات هیئت موظف برای بررسی این رویداد را به این ولایت خوش آمدیده گفته و اعلام کرد که اداره محلی هرات آماده هر نوع همکاری با این هیئت میباشد.

N

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۶
Background image

تدویر جلسه کمیته های ولایتی مبارزه با حوادث در یازده ولایت

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور و هماهنگی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز یکشنبه ۱۷حوت سال روان، به منظور چگونگی پاسخگویی به سیلاب های آنی در ولایت های تخار، فاریاب، پنجشیر،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۲۲
Background image

حضور وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در محفل گرامیداشت از روز سرباز در قول اردوی ۲۰۷ ظفر

هرات_۹حوت_۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت امروز در محفل گرامیداشت از نهم حوت روز ملی حمایت از نیرو های امنیتی_دفاعی در قول اردوی ۲۰۷ ظفر مستقر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۱۵
Background image

تدویر جلسه هماهنگی جهت تسریع روند کمک رسانی به متضررین حوادث و تطبیق برنامه های وقایوی

کابل_۹حوت۱۳۹۹
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، جلسه‌ای را به منظور چگونگی تسریع روند کمک رسانی به متضررین خشکسالی احتمالی سال پیشرو، بیجاشدگان ناشی از جنگ و تطبیق موفقانه پروژه های. . .