وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با بیجا شده‌گان ولایت هلمند دیدار نمود

rahyab
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۳:۳۲
11

لشکرگاه - هلمند
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در جریان سفرش به ولایت هلمند همراه با محترم تورن جنرال محمد یاسین والی ولایت هلمند و اعضای کمیسیون دولتی مبارزه با حوادث به هدف رسیدگی بهتر و هماهنگی بهتر کمک‌ها با خانواده بیجا شده ولایت هلمند دیدار کرد.
در این دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث مشکلات، چالش‌ها و پیشنهادات بیجا شده‌ گان را استماع نموده ضمن ابراز همدردی با آنان، هدایات لازم را جهت رسیدگی بهتر به بیجا شده گان به مسئولین ریاست مبارزه با حوادث آن ولایت سپرد. وی همچنان روی توزیع کمک‌ها به مستحقین و تسریع روند کمک رسانی تاکید ورزید.
گفتنی است که کمپ های موقت در هماهنگی با ریاست احیاء و انکشاف دهات آن ولایت ایجاد گردیده، همچنان روند توزیع کمک‌های اولیه در همکاری با موسسات ملی و بین المللی، ادارات دولتی و تجاران ملی آغاز شده و این روند جریان دارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از سوی رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، روسا و اعضای شورای ولایتی کشور تقدیر شد

کابل - ۵ عقرب ۱۳۹۹
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، از سوی الحاج عطا محمد حق بیان رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، خالق داد اکبری و امان الله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۸:۴۵
Background image

تدویر ورکشاپ جهت تجدید پلان مدیریت حوادث بامیان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در هماهنگی با دفتر محترم آقا خان برای اسکان ورکشاپ دو روزه‌ی را به منظور تجدید پلان مدیریت حوادث برگزار نمود.
این ورکشاپ با حضور معاون مقام ولایت و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۲:۲۰
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

کابل - ۶ عقرب ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز در دفتر کارش با آقای شادمان حاجی بیکوف رئيس اجرائی دفتر آقاخان برای اسکان (AKAH)دیدار و گفتگو نمود.
در. . .