دیدار با انجمن موتر داران و شرکت های ترانسپورتی هرات؛ چالش ها و خواست های آنان استماع شد

rahyab
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۵:۶
News

هرات_۴حوت۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث و رئیس هیئت عالی رتبه دولتی برای بررسی آتش سوزی اسلام قلعه، همراه با هیئت معیتی شان با موتر داران و شرکت های ترانسپورتی متضرر از حادثه اسلام قلعه دیدار نموده، مشکلات و خواست های آنان را استماع نمود.
در این ملاقات ابتدا نماینده های شرکت های ترانسپورتی و موتر داران ولایت هرات صحبت نموده، هیئت مذکور را به این شهر خوش آمدید گفته و حضور این هیئت را امیدوار کننده خوانده گفتند: در آتش سوز گمرک اسلام قلعه ولایت هرات، بیشترین آسیب را شرکت های ترانسپورتی و موتر داران دیده اند و فعالیت دوباره آنها به هزینه سنگین نیاز داشته که از توان این شرکت ها بلند میباشد؛ بنا از حکومت افغانستان و هیئت عالی رتبه دولتی خواهان جبران خساره میباشیم.
سپس وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، با نماینده های شرکت های ترانسپورتی و موتر داران متضرر از این حادثه ابراز همدردی نموده گفت: حکومت افغانستان به حمایت از سکتور خصوصی در کشور متعهد بوده که به همین دلیل، هیئت با صلاحیتی را با ترکیب نهاد های مختلف به منظور بررسی چگونگی عوامل بروز و تثبیت خسارات ناشی از این حادثه موظف نموده است تا بر مبنای یافته های این هئیت، تصامیم لازم در این خصوص اتخاذ گردد.

22

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۶
Background image

تدویر جلسه کمیته های ولایتی مبارزه با حوادث در یازده ولایت

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور و هماهنگی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز یکشنبه ۱۷حوت سال روان، به منظور چگونگی پاسخگویی به سیلاب های آنی در ولایت های تخار، فاریاب، پنجشیر،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۲۲
Background image

حضور وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در محفل گرامیداشت از روز سرباز در قول اردوی ۲۰۷ ظفر

هرات_۹حوت_۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت امروز در محفل گرامیداشت از نهم حوت روز ملی حمایت از نیرو های امنیتی_دفاعی در قول اردوی ۲۰۷ ظفر مستقر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۱۵
Background image

تدویر جلسه هماهنگی جهت تسریع روند کمک رسانی به متضررین حوادث و تطبیق برنامه های وقایوی

کابل_۹حوت۱۳۹۹
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، جلسه‌ای را به منظور چگونگی تسریع روند کمک رسانی به متضررین خشکسالی احتمالی سال پیشرو، بیجاشدگان ناشی از جنگ و تطبیق موفقانه پروژه های. . .