جلسه ی رهبری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث برگزار شد

rahyab
دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۲ - ۱۳:۳۲
33

کابل – 12, عقرب, 1399
این جلسه تحت ریاست غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با حضور مطیع الله صافی معین مالی و اداری، محمد قاسم حیدری معین انسجام امور حوادث، روساء، آمرین و مشاورین این وزارت تدویر شد.
در نخست محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، در رابطه به تقویه‌ی روحیه‌ی همکاری میان مسئولین صحبت کرده و در مورد اولویت بندی فعالیت‌ها، زمان‌بندی و برنامه ریزی دقیق اهداف کاری کارمندان تاکید ورزید.
همچنان وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث ضمن تشکری از فعالیت های بخش های مربوط تاکید به برگزاری کمیسیون عالی دولتی مبارزه با حوادث، تکمیل شدن اسناد محسوبی و حاضر بودن به موقع کارمندان کرد.
در این نشست معین مالی و اداری، آمر تفتیش داخلی، رئیس مرکز عملیات حالات اضطرار، آمر تدارکات از پیشرفت کار در بخش های مربوطه معلومات دادند.
در اخیر وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در بخش جمع بندی این نشست روی حل مشکلات اسناد محسوبی، تطبیق بودجه انکشافی و تفتیش ویژه ریاست انسجام و تطهیر ماین تاکید نموده و هدایت های لازم را در زمینه به مسئولین سپرد.

7

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۱۳ - ۱۳:۱۴
Background image

برای 30 تن از دکان‌داران آسیب دیده در ولایت تخار مواد غذایی توزیع شد

تخار - ۱۳، عقرب، ۱۳۹۹
ریاست مبارزه با حوادث ولایت تخار، برای 30 تن از دکان داران که اموال دکان شان را در نتیجه آتش سوزی در ولسوالی رستاق آن ولایت از دست داده بودند، به هر یک مواد غذایی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۲ - ۱۳:۳۲
Background image

جلسه ی رهبری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث برگزار شد

کابل – 12, عقرب, 1399
این جلسه تحت ریاست غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با حضور مطیع الله صافی معین مالی و اداری، محمد قاسم حیدری معین انسجام امور حوادث، روساء،. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۱ - ۱۰:۴۴
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رییس و اعضای شورای ولایتی سرپل

محترم غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با محترم محمد نور رحمانی رئیس و اعضای شورای ولایتی ولایت سرپل دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار طرفین روی. . .