به بیجاشدگان جنگی قره باغ غزنی رسیدگی صورت گرفت

rahyab
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۰:۷
News

سه شنبه- ۳۱ حمل- ۱۴۰۰
۱۴۰ ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی در همکاری با ریاست صحت عامه، قومندانی امنیه، ریاست انکشاف دهات و اتاق های تجارت آن ولایت، برای خانواده که از اثر جنگ و نا امنی از ولسوالی قره باغ این ولایت بیجا و در مرکز ثقافت اسلامی جابجا شده بودند، رسیدگی های لازم را انجام داد.
به اساس گزارش ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت غزنی، برای خانواده های یاد شده غذای گرم برای سحری و افطاری، صبحانه به کودکان شان و یک تخته کمپل به هر خانواده توزیع شده است. بر علاوه تیم های صحی و امبولانس ریاست صحت عامه در این مرکز حضور داشته و برای خانواده های یاد شده خدمات صحی عرضه می‌نمایند.
قابل ذکر است که ۱۱۳ خانواده دیگر بیجا شده، به تازگی توسط موسسات سروی شده و قرار است برای شان رسیدگی‌گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ - ۱۲:۳۸
Background image

کنفرانس مشترک خبری با سفارت چین؛ طی سه ماه گذشته چین به ارزش 550 میلیون افغانی برای افغانستان مواد غذایی کمک کرده است

کابل_5ثور1400
وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث، صبح امروز یکشنبه، کنفرانس خبری مشترکی را با سفارت جمهوری خلق چین، پیرامون تکمیل یک محموله کمک های غذایی و تعهد دوام کمک های آن کشور در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .