برگزاری برنامه سیستم معلوماتی ارقام مکانی افغانستان

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۵:۲۴
Image

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به سلسله برگزاری برنامه های ارتقای ظرفیت برای کارمندان، اینبار برنامه آموزشی سیستم معلوماتی ارقام مکانی افغانستان را در همکاری تخنیکی و مالی موسسه  IMMAP، از تاریخ 26 الی 28 عقرب سال روان راه اندازی نموده است.
هدف از تدویر این برنامه ارتقای ظرفیت و دانش کارمندان این وزارت در بخش های سیستم مرکز معلوماتی ارقام مکانی افغانستان جهت پلانگذاری، ثبت خطرات حوادث، مدیریت خطرات، نظارت و ارزیابی و واکنش های اضطراری برای کاهش دهی خطرات ناشی از حوادث بوده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۰:۵
Background image

روند توزیع کمک های نقدی برای 310 فامیل آسیب دیده در بامیان آغاز شد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت بامیان در همکاری با موسسه VOPOFA، برای 310 خانواده که از ویروس کوید 19 (کرونا) متاثر شده بودند، بعد از سروی به هر خانواده کمک های نقدی توزیع نمود.
قابل یاد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۹:۵۳
Background image

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر برای فامیل‌های آسیب‌دیده کمک های غذایی توزیع کرد

ریاست مبارزه با حوادث ولایت پنجشیر، برای 70 فامیل آسیب دیده بعد از سروی در حضور معاون مقام ولایت پنجشیر روسای ادارات سکتوری و رسانه ها، به هر فامیل مواد غذایی شامل (50 کیلو آرد، 14 کیلو. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۰:۴۸
Background image

تسریع روند انتقال کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین به آسیب دیده گان در الویت قرار گیرد

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در جلسه ی با روسای و آمرین بخش های مربوط روی تسریع انتقال محموله ی کمک های غیر خوراکی جمهوری خلق چین برای آسیب دیده ها در افغانستان. . .