برگزاری برنامه سیستم معلوماتی ارقام مکانی افغانستان

rahyab
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۵:۲۴
Image

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به سلسله برگزاری برنامه های ارتقای ظرفیت برای کارمندان، اینبار برنامه آموزشی سیستم معلوماتی ارقام مکانی افغانستان را در همکاری تخنیکی و مالی موسسه  IMMAP، از تاریخ 26 الی 28 عقرب سال روان راه اندازی نموده است.
هدف از تدویر این برنامه ارتقای ظرفیت و دانش کارمندان این وزارت در بخش های سیستم مرکز معلوماتی ارقام مکانی افغانستان جهت پلانگذاری، ثبت خطرات حوادث، مدیریت خطرات، نظارت و ارزیابی و واکنش های اضطراری برای کاهش دهی خطرات ناشی از حوادث بوده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۴:۵۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از شاهراه سالنگ دیدن نمود

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث به هدف بررسی وضعیت شاهراه سالنگ همراه با رییس مبارزه با حوادث ولایت پروان عازم ولسوالی سالنگ شده با رییس عمومی حفظ و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۴:۲۸
Background image

به آسیب دیده گان ناشی از انفجار موتر بم در ولسوالی بگرام کمک های نقدی و غیر نقدی توزیع شد

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، همراه با هیات دولتی شان به هدف کمک رسانی به آسیب دیده گان انفجار موتر بم روز گذشته در ولسوالی بگرام عازم ولایت پروان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۹:۴۶
Background image

موسسات ملی و بین المللی حمایت شان را از رسیدگی به حوادث احتمالی در فصل سرما ابراز نمودند.

جلسه گروپ کاری موسسات (NGOs) امروز سه‌شنبه (19 قوس) با حضور نماینده‌‌های موسسات ملی و بین المللی تحت ریاست محمد قاسم حیدری معین پالیسی و انسجام وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در. . .