برای ۲۵۹ فامیل آسیب دیده سیلاب های اخیر در پروان مواد غذایی توزیع گردید

tamim_azimi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۳ - ۹:۵۰
4

پنجشنبه مورخ ۳ میزان ۱۳۹۹
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت پروان در همکاری با موسسه رفاه اسلامی (Islamic Relief)، برای ۲۵۹ خانواده آسیب دیده ناشی از سرازیر شدن سیلاب‌ های اخیر اعضای فامیل شان شهید، مجروح و منازل شان به طور کلی تخریب شده بود، بعد از سروی در حضور داشت اعضای کمیسیون مبارزه با حوادث ولایتی، نماینده جامعه مدنی و رسانه ها به هر خانواده ۳۰ کیلو آرد، ۵ لیتر روغن، ۵ کیلو لوبیا، ۵ کیلو برنج و ۱ کیلو نمک توزیع نمود.
قابل یاد آوری است که موسسه متذکره در هماهنگی با کمیسیون ولایتی مبارزه با حوادث در مجموع در مدت دو یوم (چهار شنبه ۲ و پنجشنبه ۳ میزان) برای تعداد ۶۰۹ خانواده متضرر در مرکز پروان کمک های غذایی توزیع نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۵:۱۳
Background image

آغاز توزیع کمک های غذایی برای خانواده های بیجا شده اخیر در ولایت هلمند

لشکرگاه – 27 میزان 1399
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، درسفری به ولایت هلمند، همراه با محترم محمد یاسین والی ولایت هلمند، اعضای شورای ولایتی، مسولان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۳:۳۲
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با بیجا شده‌گان ولایت هلمند دیدار نمود

لشکرگاه - هلمند
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در جریان سفرش به ولایت هلمند همراه با محترم تورن جنرال محمد یاسین والی ولایت هلمند و اعضای کمیسیون دولتی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۲
Background image

سفر وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث به ولایت هلمند

لشکرگاه - ۲۶ میزان ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث به منظور رسیدگی به بیجا شده‌گان، بررسی وضعیت بیجا شده گان و هماهنگی بیشتر، وارد ولایت هلمند شد.
آقای. . .