امضای تفاهمنامه‌های همکاری میان شماری از اداره‌های دولتی

tamim_azimi
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۳:۲۱
Minister

تفاهمنامه‌های همکاری میان وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و شش نهاد حکومتی با حضورداشت دکتورعبدالله عبدالله رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر دوشنبه (6عقرب 1398) درقصر سپیدار به امضا رسید. درآغاز نشست، نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادت پیرامون اهمیت تفاهمنامه‌ها معلومات ارایه نموده خاطرنشان ساخت که با عملی این تفاهمنامه ها از حوادث ناگواری طبیعی در عرصه‌های مختلف جلوگیری صورت می گیرد. وی همچنان از تمام ادارات مربوطه خواستار توجه جدی و رسیدگی لازم به تفاهمنامه‌های مذکور گردید. در این جلسه، دکتر میرویس بلخی وزیر معارف، انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب، انجنیر امان‌الله غالب رییس عمومی شرکت برشنا، ماموسی زیور معین وزارت صحت عامه، روح الله نیازی معین اداره مستقل ارگانهای محلی و یما شمس رییس عمومی اداره خط آهن ضمن امضای تفاهمنامه های همکاری با وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تعهد سپردند که در راستای عملی نمودن تفاهمنامه‌ها اقدامات لازم را در دستورکار قرار می دهند.
Minister 2

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۸:۴۶
Background image

دیدار نجیب آقا فهیم با داکتر داود الطاف

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در دفتر کارش با رئیس واقعات عاجل سازمان صحی جهان(WHO) در افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار داکتر داود الطاف با اشاره به فعالیت های دفتر WHO گفت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۵۴
Background image

دیدار مطیع الله صافی با عبدالطیف ابراهیمی

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با عبدالطیف ابراهیمی والی ولایت سمنگان دیدار و گفتگو کرد.
در نخست مطیع الله صافی از فعالیت ها، کارکرد ها و برنامه های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۴۳
Background image

معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث از دفتر های ریاست مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان دیدن نمود

مطیع الله صافی معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، طی یک سفر رسمی به هدف بررسی از کارکرد ها، فعالیت ها و برنامه های ریاست های مبارزه با حوادث ولایت های بلخ و سمنگان در. . .