امضای تفاهمنامه‌های همکاری میان شماری از اداره‌های دولتی

tamim_azimi
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۶ - ۱۳:۲۱
Minister

تفاهمنامه‌های همکاری میان وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث و شش نهاد حکومتی با حضورداشت دکتورعبدالله عبدالله رییس اجراییه جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر دوشنبه (6عقرب 1398) درقصر سپیدار به امضا رسید. درآغاز نشست، نجیب آقا فهیم وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادت پیرامون اهمیت تفاهمنامه‌ها معلومات ارایه نموده خاطرنشان ساخت که با عملی این تفاهمنامه ها از حوادث ناگواری طبیعی در عرصه‌های مختلف جلوگیری صورت می گیرد. وی همچنان از تمام ادارات مربوطه خواستار توجه جدی و رسیدگی لازم به تفاهمنامه‌های مذکور گردید. در این جلسه، دکتر میرویس بلخی وزیر معارف، انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب، انجنیر امان‌الله غالب رییس عمومی شرکت برشنا، ماموسی زیور معین وزارت صحت عامه، روح الله نیازی معین اداره مستقل ارگانهای محلی و یما شمس رییس عمومی اداره خط آهن ضمن امضای تفاهمنامه های همکاری با وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث تعهد سپردند که در راستای عملی نمودن تفاهمنامه‌ها اقدامات لازم را در دستورکار قرار می دهند.
Minister 2

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۲
Background image

برای 8 خانواده آسیب دیده در ولایت قندهار مواد غذایی و غیر غذایی توزیع شد.

ریاست مبارزه با حوادث ولایت قندهار در همکاری با موسسات WFP, DACAAR و Save the Children، برای 8 خانواده که از اثر حوادث طبیعی اخیر متضرر شده بودند، بعد از سروی و بازرسی به هر خانواده 200. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶
Background image

خانواده آسیب دیده در ولایت کنر مواد غیر غذایی دریافت کردند

ریاست مبارزه با حوادث ولایت کنر در همکاری با موسسه حمایت اطفال Save the Children، برای 30 خانواده که از اثر حوادث طبیعی اخیر آسیب دیده بودند، بعد از سروی و بازرسی به هر خانواده مواد غیر. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۷
Background image

جلسه نوبتی کمیته تخنیکی دایمی جلوگیری از آتش سوزی تدویر یافت

کابل - کمیته تخنیکی دایمی جلوگیری از آتش سوزی به روز یک شنبه (27 دلو 1398) تحت ریاست محمد قاسم حیدری معین پالیسی و انسجام وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث با اشتراک نماینده‌گان وزارت. . .