اعلان داوطلبی: پاکسازی 13 ساحه کشتزار ماین و مهمات منفجر ناشده

tamim_azimi
logo

Publish Date

Closing Date

تاریخ نشر اعلان :1398/12/25 
ختم اعلان  الی 1399/01/31

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث پاک سازی 13 ساحه کشتزار ماین و مهمات منفجر ناشده در مربوطات ولسوالی های گربز و تریزی ولایت خوست را تحت شماره داوطلبی ANDMA/NCB/99/S-045 به قرارداد میدهد. موسسات و نهاد‎‌های فنی و مسلکی واجدین شرایط میتوانند بعد از نشر اعلان الی مدت 35 روز تقویمی شرطنامه و مشخصات را طور رایگان از آمریت تدارکات این وزارت واقع کوچه قصابی عصب مجید مالی شهرنو کابل دریافت نمایند. تضمین آفر مبلغ (580,000) پنجصد و هشتاد هزار افغانی به صورت تضمین بانکی اخذ میگردد.

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۶:۲
Background image

اعلان داوطلبی، انتقال 500 متریک تن گندم به ولایت دایکندی

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث انتقال 500 متریک تن گندم از ذخیره استراتیژیک وزارت محترم زراعت، آبیاری و مالداری به ولایت دایکندی را تحت شماره دواطلبی ANDMA/NCB/99/S-50 به قرارداد  . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۳:۳۸
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده میشود، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در نظردارد، تدارک 3 قلم جنس تکنالوژی باب و لوازم دفتری برای ا . . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۹:۳۷
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تآسی از فقره دوم ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عمومی رسانیده می شود، وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث درنظر دارد بارگیری، انتقال و تخلیه 2000 متریک تن گندم از سیلوی . . .

Back to tenders