آغاز توزیع کمک های غذایی برای خانواده های بیجا شده اخیر در ولایت هلمند

rahyab
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۵:۱۳
11

لشکرگاه – 27 میزان 1399
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، درسفری به ولایت هلمند، همراه با محترم محمد یاسین والی ولایت هلمند، اعضای شورای ولایتی، مسولان ادارات محلی و رسانه ها، روند توزیع کمک‌های غذایی را به بیجا شده گان آغاز نمود.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت: روند توزیع مواد غذایی برای تمام خانواده های بیجا شده آغاز گردیده و برای تمام مستحقین این کمک ها توزیع می گردد. ایشان همچنان افزود بعد از پایان سروی دقیق، کمک های نقدی نیز برای این بیجا شده گان توزیع خواهد شد.
گفتنی است که این کمک ها شامل؛ آرد، روغن، برنج، بوره، چای و سایر مواد ضروری برای 200 خانواده بیجا شده بوده و برای سایر مستحقین نیز توزیع خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از سوی رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، روسا و اعضای شورای ولایتی کشور تقدیر شد

کابل - ۵ عقرب ۱۳۹۹
محترم غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، از سوی الحاج عطا محمد حق بیان رییس شورای هماهنگی شوراهای ولایتی افغانستان، خالق داد اکبری و امان الله. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۸:۴۵
Background image

تدویر ورکشاپ جهت تجدید پلان مدیریت حوادث بامیان

وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در هماهنگی با دفتر محترم آقا خان برای اسکان ورکشاپ دو روزه‌ی را به منظور تجدید پلان مدیریت حوادث برگزار نمود.
این ورکشاپ با حضور معاون مقام ولایت و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۲:۲۰
Background image

دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس اجرایی دفتر آقا خان برای اسکان

کابل - ۶ عقرب ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز در دفتر کارش با آقای شادمان حاجی بیکوف رئيس اجرائی دفتر آقاخان برای اسکان (AKAH)دیدار و گفتگو نمود.
در. . .