پس از تکمیل بررسی هیئت اعزامی، ریاست جمهوری در مورد پرداخت جبران خساره به خسارمندان اسلام قلعه تصمیم میگیرد

rahyab
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۵:۵۲
News

هرات_۴حوت۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث و رئیس هیئت عالی رتبه دولتی برای بررسی آتش سوزی اسلام قلعه، امروز در جریان کنفرانس مطبوعاتی در شهر هرات گفت که هیئت با صلاحیت ریاست جمهوری افغانستان کار شان را به منظور بررسی همه جانبه این آتش سوزی آغاز کرده اند.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، در این کنفراس گفت که پس از بررسی چگونگی رویداد این حادثه و مشخص شدن خسارات آن، ریاست جمهوری در پیوند به جبران خساره به خسارمندان آتش سوزی گمرک اسلام قلعه تصمیم میگیرد.
آقای جیلانی همچنان گفت که چندین نهاد دولتی از جمله وزارت‌های ترانسپورت، داخله، صنعت و تجارت، مالیه، دادستانی کل و شورای امنیت ملی، عضویت هیئت را دارند و قرار است در جریان چند روز حضور در هرات، چگونگی وقوع این حادثه مشخص و عوامل آن روشن گردد.

News

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۶
Background image

تدویر جلسه کمیته های ولایتی مبارزه با حوادث در یازده ولایت

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور و هماهنگی وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز یکشنبه ۱۷حوت سال روان، به منظور چگونگی پاسخگویی به سیلاب های آنی در ولایت های تخار، فاریاب، پنجشیر،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۲۲
Background image

حضور وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث در محفل گرامیداشت از روز سرباز در قول اردوی ۲۰۷ ظفر

هرات_۹حوت_۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، پیش از چاشت امروز در محفل گرامیداشت از نهم حوت روز ملی حمایت از نیرو های امنیتی_دفاعی در قول اردوی ۲۰۷ ظفر مستقر. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۱:۱۵
Background image

تدویر جلسه هماهنگی جهت تسریع روند کمک رسانی به متضررین حوادث و تطبیق برنامه های وقایوی

کابل_۹حوت۱۳۹۹
وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث، جلسه‌ای را به منظور چگونگی تسریع روند کمک رسانی به متضررین خشکسالی احتمالی سال پیشرو، بیجاشدگان ناشی از جنگ و تطبیق موفقانه پروژه های. . .