هشدار!

tamim_azimi
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳۱ - ۹:۲۰
22

زمان اعتبار : ۳۱ حمل الی ۱ ثور سال ۱۴۰۰ خورشیدی
بر اساس پیش بینی ریاست هواشناسی اداره هوانوردی ملکی، احتمال وقوع برفباری و بارندگی همراه با سیلاب های آنی در ولایت های بدخشان، تخار، بغلان و پنجشیر به شمول سالنگ ها وجود دارد، که مقدار بارندگی در نقاط مختلف بین ( ۱۰ الی۲۰ ) ملی متر پیش بینی میگردد.
بنا، از عموم اهالی محترم مناطق یاد شده تقاضا به عمل میاید تا مطابق رهنمود های که قبلا از اطرف کمیته های ولایتی مبارزه با حوادث، برای شان تذکر داده شده عمل نموده و از نزدیک شدن به سواحل رودخانه ها به صورت جدی اجتناب ورزند.
 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۵ - ۱۲:۳۸
Background image

کنفرانس مشترک خبری با سفارت چین؛ طی سه ماه گذشته چین به ارزش 550 میلیون افغانی برای افغانستان مواد غذایی کمک کرده است

کابل_5ثور1400
وزارت دولت درامور رسیدگی به حوادث، صبح امروز یکشنبه، کنفرانس خبری مشترکی را با سفارت جمهوری خلق چین، پیرامون تکمیل یک محموله کمک های غذایی و تعهد دوام کمک های آن کشور در. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۴ - ۱۲:۵۰
Background image

جلسه مشورتی پیرامون تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهور در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ولسوالی ارغنداب تدویر یافت.

کابل_۴ثور۱۴۰۰
جلسه‌ مشورتی روی تطبیق هدایت جلالتماب رئیس جمهوری در رابطه به پاک‌سازی ساحات ملوث با ماین در ارغنداب با حضور مطیع الله صافی، معین مالی و اداری وزارت دولت در امور رسیدگی به. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۰:۹
Background image

یک‌هزار خانواده متضرر در دایکندی ۵۰ کیلویی برنج دریافت کردند

دایکندی_۱حمل۱۴۰۰
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت دایکندی، برای یک هزار خانواده بی‌بضاعت و متضرر ناشی از قحطی در ولسوالی ناوه‌میش آن ولایت، ۵۰ کیلویی برنج توزیع نمود.
قابل یاد آوریست. . .