برای ۳۸ خانواده آسیب‌دیده در سرپل کمک غیر خوراکی توزیع شد 

rahyab
یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۱۱:۲۵
news image

سرپل - ۱۱ حمل ۱۴۰۳
ریاست آمادگی مبارزه با حوادث ولایت سرپل در هماهنگی با دفاتر حمایه اطفال و IOM، برای ۳۸ خانواده آسیب‌دیده از سیلاب‌های اخیر در این ولایت پس از سروی مشترک کمک غیرخوراکی انجام‌ داد. 
در این کمک برای ۹ خانواده از سوی دفتر IOM به هر خانواده یک باب خیمه با تمام وسایل آن، سه تخته کمپل، یک بسته وسایل ترمیم خانه، یک دانه فرش پلاستیکی، یک دانه سولر خورد، یک بسته وسایل آشپزخانه، یک دانه جارو عادی، یک بسته لباس زمستانی، یک دانه کفش زمستانی و برای ۲۹ خانواده دیگر از سوی دفتر حمایه اطفال به هر خانواده، یک بسته کیت آشپزخانه، یک تخته پتو مردانه، یک تخته پتو زنانه، چهار جوره جراب طفلانه، یک جوره کفش طفلانه، چهارجوره لباس طفلانه، یک عدد رومپر، یک بسته برزنت و یک بسته کیت خانگی توزیع شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۷
Background image

برای ۶۳ خانواده متضرر در فاریاب پول نقد و مواد غیر غذایی توزیع شد

فاریاب_ ۲۰ حمل ۱۴۰۳
ریاست مبارزه با حوادث ولایت فاریاب، در همکاری با موسسه IOM و NRC برای ۶۳ خانواده که از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر، در ولسوالی دولت آباد این ولایت متضرر شده بودند،. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۴
Background image

توزیع مواد غذایی برای ۳۵ خانواده آسیب دیده در بدخشان

بدخشان_ ۲۰ حمل ۱۴۰۳
ریاست مبارزه با حوادث ولایت بدخشان، در همکاری با موسسه شلتر فارلایف، برای ۳۱ خانواده که از اثر جاری شدن سیلاب ها در ولسوالی ها و مرکز این ولایت متضرر شده بودند، برای. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۳:۲۲
Background image

توزیع پول نقد و مواد غیر غذایی برای ۲۵ خانواده متضرر در فاریاب

فاریاب_ ۲۰ حمل ۱۴۰۳
ریاست مبارزه با حوادث ولایت فاریاب، در همکاری با موسسه اکتید، IOM و ورلد ویژن برای ۲۵ خانواده که از اثر جاری شدن سیلاب های اخیر در این ولایت متضرر شده بودند، پول نقد. . .

اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۶ - ۱۱:۳۴
Background image

دعوت نامه رسانه‌ای

کابل – افغانستان، قرار است امروز یک‌شنبه 26 حمل سال روان، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث طی کنفرانس مطبوعاتی از آخرین جزئیات تلفات، خسارات و رسیدگی‌ها برای متضرران ناشی از سیلاب‌ها . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۵ - ۱۲:۴۵
Background image

دعوت نامه رسانه‌ای

کابل – افغانستان،  قراراست فردا پنج‌شنبه 16 حمل سال روان، وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در همآهنگی با برنامه ماین پاکی افغانستان محفلی را به منظور تجلیل از روز بین المللی آگاهی از . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۱۳:۱۶
Background image