دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رئیس عمومی دفتر مجادله بر ضد گرسنگی

rahyab
Thu, Mar 16 2023 10:20 PM
news photo

کابل-۲۵ حوت ۱۴۰۱
محترم الحاج ملا محمد عباس آخند، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث، امروز، در دفتر کارش با محترم جان فرانسس، رئیس عمومی سازمان مجادله بر ضد گرسنگی، فلیپه حامل رئیس زون منطقوی آسیا و سمیع گاسفی، رئیس عمومی این نهاد در افغانستان دیدار نموده و روی رسیدگی به متضرران، نیازمندان و ضروریات و خواست‌های این وزارت صحبت نمودند.
در این دیدار وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث گفت که این وزارت یک ارگان غیر سیاسی است و برای مستحقان و متضرران کمک می‌کند. وی با اشاره به مشکلات باشندگان ولسوالی واخان ولایت بدخشان به نسبت شیوع بیماری‌های گوناگون، بیماری های روانی و نبود مراکز صحی در آن منطقه، بیان داشت که اولویت ما رسیدگی به نیازمندان در دور دست‌ترین نقاط کشور است که از هیچ‌گونه امکانات زندگی خوب برخوردار نیستند.
همچنان آقای فرانسس با ارائه معلومات در باره این موسسه گفت که این مؤسسه در بخش های کمک‌های غذایی و مساعدت برای متضررین، ارتقای ظرفیت، آموزش و فعالیت های بشردوستانه فعالیت دارد. 
وی افزود که دفتر مجادله با گرسنگی آماده است تا در قسمت کمک رسانی برای متضررین، رسیده‌گی به مشکلات باشنده‌گان واخان و غیره ضروریات با این وزارت همکاری نمایند.
تصویر خبرتصویر خبر


 

تصویر خبر

Latest news

Wed, Oct 26 2022 2:26 PM
Background image

په ننګرهار ولایت کې ۱۹۹ کورنیو سره نغدي مرستې ترسره شوې

ننګرهار- د لړم ۴مه-۱۴۰۱
د IRC موسسې د ننګرهار ولایت پېښو سره د مبارزې ریاست سره په همغږي، په یاد ولایت کې د وروستیو طبیعي پېښو له امله ۱۹۹ زیانمن شویو کورنیو ته د سرپناه د ترمیم لپاره. . .

Tue, Mar 08 2022 9:04 AM
Background image

Media advisory

Kabul-Afghanistan:
Kabul based journalists are cordially invited to attend a press conference by the State Ministry for Disaster Management, scheduled to be held at the IEMIC, this. . .

Thu, Nov 04 2021 3:10 PM
Background image

Report on Climate Situation in Afghanistan

Climate change, from geopolitics to economics and migration, has profound effects on the lives of humans and other living things around the world.
Afghanistan produces very little (0.19%. . .

اطلاعیه هاAll announcements

Wed, May 25 2022 1:34 PM
Background image

 Warning!

Validity time : 25 up to 26 May 2022
:Possibility of Heavy Dust and wind gust  forecasted for the following provinces
Kunduz, mazar e sharif, Faryab, Badghis, Jawzjan, Herat, Farah, . . .