جلسه با شورای ولایتی کندز

rahyab
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۹:۵۷
22

وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث با رییس و اعضای شورای ولایتی کندز دیدار نموده و در جلسه‌یی روی موضوعات مختلف ولایت کندز تبادل نظر نمودند.
در نخست محمد یوسف ایوبی رییس شورای ولایتی کندز چالش‌های بیجا شدگان ناشی از جنگ و حوادث در کندز را بازگو نموده و خواهان اختصاص دادن کمک‌های بیشتر به این ولایت شدند.
سپس اعضای شورای ولایتی کندز با ستایش از کارکرد وزارت دولت در امور رسیدگی به حوادث در زمینه‌ی رسیدگی به بیجا شدگان، خواهان تسریع روند کمک رسانی به این بیجا شدگان شدند.
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از حمایت‌های همیشگی شورای ولایتی کندز از دولت جمهوری اسلامی افغانستان ابراز قدردانی نموده گفت که نقش شوراهای ولایتی در تحکیم نظام همواره برجسته بوده است.
آقای جیلانی افزود که به خواست های قانونی شورای ولایتی کندز رسیدگی خواهد شد.
وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث از رییس و اعضای شورای ولایتی کندز خواست تا برای تامین شفافیت بیشتر، این شورا در مرحله‌ی سروی متضررین و توزیع کمک ها سهم فعال بگیرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۲:۳۷
Background image

توزیع مبلغ ۳صدو ۱۷هزارو ۲صد افغانی پول نقد در جوزجان

جوزجان_ ۷ دلو_‌ ۱۳۹۹
ریاست مبارزه با حوادث ولایت جوزجان در همکاری با دفتر اکتید، مبلغ ۳صدو ۱۷ هزار و ۲صد افغانی پول نقد را برای ۱۳ خانواده که در اثر سیلاب های خیر در مرکز این ولایت. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۸:۰
Background image

دیدار با رئیس سازمان غذایی جهان(WFP) در افغانستان

کابل - ۶ جدی ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی، وزیر دولت در امور رسیدگی به حوادث بعد از ظهر امروز در دفتر کارش با خانم مری الن، رییس سازمان غذایی جهان در افغانستان، دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۷:۵۵
Background image

دیدار با رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان

کابل - ۶ دلو ۱۳۹۹
غلام بهاوالدین جیلانی وزیر دولت در امور رسیده‌گی به حوادث در دفتر کارش با عزم‌الدین میرزایی رئیس شورای ولایتی پنجشیر و عضو شورای ولایتی پروان دیدار و گفتگو کرد.
در این. . .